Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy pomysł się podoba?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
57.14%
4 57.14%
NIE
42.86%
3 42.86%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w czatach
#1
ID/nick:197/armadaxx
Pomysł: Moim pomysłem jest dodanie informacji o której dany gracz wysłał wiadomość dotyczy to wszystkich czatów. Druga zmiana to przeniesienie czatu reprezentacji i klubu do odpowiednich zakładek "klub" i "reprezentacja".
Cel: Celem pierwszej zmiany jest to, że każdy kto będzie korzystał z czatu będzie wiedział o której została wysłana ostatnia wiadomość. Co do drugiej zmiany to, będzie to lepiej wyglądało, gdyż i tak już jest pełno tych czatów.
Plusy: Poprawi się komunikacja na czatach.
Minusy: Raczej brak.
 
#2
od poczatku gry mi tego brakowało
 
#3
Po najechaniu myszką na autora wpisu na czacie wyświetla się informacja, o której godzinie napisał wiadomość. Dzięki temu jest więcej miejsca na czacie

A czaty klubu oraz reprezentacji można przenieść z czatu głównego. Czekam na opinię innych
 
#4
według mnie w czatach powinno się tylko zmienić ze np. w klubie jest taka zakładka czat i jak na nią naciśniemy to przenosi nas na czat klubowy tam gdzie teraz jest tak samo w reprezentacji
 
#5
Jeśli chodzi o przeniesienie czatu reprezentacji i klubu to dla przykładu jeśli mamy klub i zakładki min. główna, zwodnicy, czy skoczna to w takim sam sposób dać zakładkę czat i jeśli klikniemy w czat to potem nadal możemy przechodzić do różnych zakładek. W taki sam sposób zrobić czat reprezentacji.
 
#6
Ja niczego bym nie zmieniał, jest dobrze tak jak jest Smile
 
#7
Jestem za tym aby czat klubu był w opcjach klubu , oczywiście w reprezentacji tak samo Smile
 
#8
Zostały już wprowadzone czaty: klubowe i reprezentacyjne a także o której godzinie została napisana wiadomość. PrzenoszęWink
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości