Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokada na czat
#11
skoro złamałeś punkt regulaminu:
Cytat:Każdy użytkownik powinien odnosić się z szacunkiem do wszystkich osób, a w szczególności do użytkowników wyższych rangą.

To musiałeś odnosić sie bez szacunku, pogardliwie, czy obrażać graczy. Niech jednak wypowie sie ten co nałożył.
 
#12
Cały czas chodzi o to właśnie aby powiedziano mi coż takiego się stało. Rza jeszcze podkreślam że nie wiem brak również określenia dokładnego na jak długo "skazano".
Proszę tylko o konkrety!
 
#13
Zostałeś ukarany na 24h od chwili zbanowania. Powodem było obarczanie założycieli gry jako złodziei lub też źle się odnosiłeś. Psułeś nastój gry, również podawałeś złe odpowiedzi, gdy któryś z graczy prosił o pomoc to Ty wypisywałeś bzdury. Uznałem to za złamanie regulaminu i nałożyłem karę na 24h na czat. To, że również dostałeś bana na czat klubowy i reprezentacyjny to już nie moja wina. Mam nadzieję, że to Cię czegoś nauczy, kultury wśród ludzi.
 
#14
Opowiadasz bzdury jak mało który. Nie potrafiłeś wyłapać żartu i pozujesz tutaj na moralizatora. Mógłbym pokazać Ci Twoje niepotrzebne, egoistyczne wpisy ale nie o to tutaj chodzi.
Jesteś człowiekiem młodym i może w tym należy upatrywać możliwości poprawy na lepsze że tak powiem , czego Ci życzę Smile
 
#15
Hmmm, nowy gracz, który prosi o pomoc otrzymuje ją od Ciebie w taki sposób, że odechciewa mu się grać. Bardzo fajny żart, hahahaha... No masz rację, jestem młody i głupi, a niektórzy są starzy i jeszcze głupsi. Niestety nie widzę swoich egoistycznych i niepotrzebnych wpisów. Na pogawędkach mogę pisać wszystko, bo jestem graczem, a na szybkiej pomocy udzielam odpowiedzi, bo jestem PA.
 
#16
Tytułem wyjaśnienia aczkolwiek będzie to zboczeniem z tematu:
to że siebie nazywasz głupim jest Twoją sprawą, widocznie masz powody tak mówić ale jeżeli bierzesz się za ocenę innych posługując się tym samym określeniem jest miernikiem stopnia egoizmu własnego którego z dość oczywistych względów nie widzisz.
Wyjaśniłeś mi swój punkt widzenia powodów ukarania mnie i chcąc nie chcąc muszę go przyjąć ponieważ nie ma innej możliwości ale głównym wątkiem były sprawy błędów w grze które zobowiązano się poprawić (a przynajmniej tak mi się wydaje). Pozostaje jeszcze w tej kwestii uwaga o konieczności sprecyzowania czasu na jaki jest nałożona blokada (pomijając jej zasadność) która to informacja powinna być podana w momencie wystąpienia blokady a nie dobę po jej ustąpieniu.
Nic więcej nie mam do dodania w tej sprawie.
 
#17
W takim razie zamykam.
 
#18
Przenosze
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości