Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie chyba
#1
Nick,Cody Rhodes ID:302
Od kogo otrzymano bana:Bubu jakiś tam
Data i godzina otrzymania bana:2014-10-17 17:34:35
Powód bana:wyzwiska pod adresem dominatora, prowokowanie oraz obrazanie na czacie, jak i w grze, naduzycie rangi
Krótki opis zdarzeniaTongueo pierwsze Avek zaczął sam prowokować ( maximus i jurki mogą potwierdzić). Następnie nadużycie rangi ? tak się składa że mam rangę w grze Redaktor to jak jej mogłem nadużyć ? z całym szacunkiem ale tutaj jest błąd. Po trzecie oto kilka dowodów jak avek prowokował.
Dominator10-17 16:32w regulaminie gry jest napisane że powinieneś się do mnie odnosić z szacunkiem Smile, Dominator10-17 16:28Już za tyle wyzwisk powinieneś dostać nan na tydzień na czat ale nikogo nie ma no to musze sam wymierzyć sprawiedliwość. Czyli sam zaczynał prowokować dalej,Dominator10-17 16:14Cody ale z ciebie dzieciak. Czyste prowokacje. Dlatego żądam o odblokowanie.
 
#2
Będziesz odblokowany o 17:34 i tak powinieneś się cieszyć że dostałeś tylko na 24 godziny. I po pierwsze cały czas mnie wyzywałeś od debili i zaczęło się od tego, że zacząłeś mnie obrażać w swoim profilu, czyli prowokacja jak to ty mówisz. I oczekiwałem od ciebie szacunku, jako że masz rangę na forum, którą powinieneś stracić po tym wybryku na twoim profilu. I wszystko się zaczęło od twojego wpisu na profilu na mój temat, więc nie ściemniaj.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#3
Avek wyjdź bo się ośmieszasz...
Dowody są na chat jak zacząłeś pierwszy prowokować... Opis był waśnie po tym ustawiony jak zacząłeś robić z siebie pajaca... Najlepiej się teraz wykręcić co nie ?
 
#4
a co mnie to obchodzi jest w regulaminie ze nie masz prawa mnie obrażać i kropka.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#5
Nie nabijaj sobie postów na forum. Pisz coś odnośnie odwołania bo to jest nabijanie postów. A no właśnie upomnienie się należy za takie coś.
Zacząłeś mnie prowokować na chat ja się broniłem i mnie lekko poniosło nic więcej. Potem ty dalej napierałeś więc dalej się broniłem...
 
#6
Jasne jakby AT sprawdził całą rozmowę to by się okazało co innego.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#7
Byłęm jednym z niewileu świadków i wy dwóch powinniscie pana dostac na chat na 24h conajmniej...

Chyba dzień dzisiejszy nie był pierwszym takim dniem...
 
#8
Dobra ja nic już nie pisze, bo znowu mi Cody da upomnienie na forum. Jak zwykle nadużywa swojej rangi. Czyli Cytrus według ciebie, jeżeli on mnie wyzywał to miałem się nie domagać żeby mnie nie obrażał. Ja cały czas pisałem żeby przestał mnie obrażać i że napisze skargę.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#9
Nie napisałem nigdzie co według mnie, ale mozna było go zignorować i tylko screena zrobic i dac dla AT
 
#10
No to właśnie to zrobiłem ignorowałem go przecież widziałeś, że mnie już nie było na czacie a on nadal swoje. o 15:15 sobie poszedłem wróciłem za godzinę a on nadal swoje. Poszedłem po 17 wróciłem o 18 a widziałem, że nadal coś gęgał po tym jak poszedłem.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości