Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dyskusja dot. nowych graczy. cz 2
#1
kontynuując dyskusję http://ski-jumps.pl/forum/showthread.php?tid=1364&highlight=nowi+gracze

jako nowi gracze dostajemy na start ok 19 k UM. Trening troszkę kosztuje. a Staż pracy mamy 0 i musimy zaczynać. Dlaczego też stażu pracy nie zwiększyć??
 
Odpowiedz
#2
bo każdy musi sobie wypracować. Im więcej pracujesz, tym więcej kasy dostajesz. I tak macie dobrze jako nowi gracze, że dostajecie te 19k, wcześniej nikt nie dostawał i zaczynać trzeba było od zera.
 
Odpowiedz
#3
A ile PE w schowku i pp dostajecie, albo KP na ile dni ??? Bo ja myślę jak silver ze to odpada...
 
Odpowiedz
#4
Nowy gracz w schowku nie ma nic w schowku, żadnych PP, ani KP (co do KP nie jestem pewny).
 
Odpowiedz
#5
To nie dobrze, dajcie im 3kPE do schowka i Kp na 3 dni Smile
 
Odpowiedz
#6
Według mnie KP można dać , niech sobie wiecej po pracują. Ale żadnych punktów energii. chyba że jakieś zadania wprowadzicie np zapoznaniem sie z grą , wypracowane wszystkie prace i w nagrode. Ale tak za nic to nie godne.
 
Odpowiedz
#7
Miał byc chyba samouczek, i wtedy za odpowiednie etapy, dawać im nagrody w postaci PE Tongue
 
Odpowiedz
#8
Samouczek będzie
 
Odpowiedz
#9
jest przecież chociażby kręgielnia gdzie dość szybko się zdobywa bonusy, są też zadania w PUBie
 
Odpowiedz
#10
żeby mi zawaliło konta premium na 29 dni i 25 PP
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości