Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Bardzo bym chciał
0%
0 0%
Bardzo dobry pomysl
33.33%
1 33.33%
Może być
33.33%
1 33.33%
Obojętne
0%
0 0%
Nie
33.33%
1 33.33%
Bardzo głupi pomysł
0%
0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S1]Zawody amatorów,mistrzostwa świata i igrzyska olimijskie.
#1
Id/nick z gry:7102/Kamil Stoch...
Cel pomysłu:Rozwijanie swoich zawodników,dązenie do dużej kariery ciekawa rozrywka
Opis pomysłu:Można wprowadzić zawody amatorów,żeby oni przed rozpoczęciem wielkiej kariery po skakali między sobą i zbierali doświadczenie, igrzyska olimpijskie po to,żeby Ci najlepsi zmierzyli się na dużych zawodach i niech będą tam poważne nagrody za medale,a mistrzostwa świata to taki sprawdzian przed igrzyskami,żeby zbierać doświadczenie i walczyć o nagrody.Myśle,że ten pomysł jest bardzo ciekawy i interesujący.Mam nadzieje,że rozpatrzycie to rozsądnie i mądrze.
 
#2
To tak na NIE, dlatego ze takie konkursy juz sa - amatorzy- Puchar Narodowy, MŚ to innaczej MI- Mistrzostwa Indywidualne. A IO nie ma bo prawa autorskie, ale nie wiem czy nie miało cos sie pojawić takiego w podobie do MI tylko ze co 4 sezony by sie odbywało Tongue

http://ski-jumps.pl/forum/showthread.php?tid=1568 Przeczytaj to i popraw co należy. Jeżeli po 24h nie bd zrobione tak jak należy, propozycja zostanie usunięta, a ty w nagrodę otrzymasz upomnienie Smile
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości