Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana [S2]
#1
Nick, ID: Kamil Bukowski, 193

Od kogo otrzymano bana: lolo114
Data i godzina otrzymania bana: 08.02.2015
Powód bana: Multikonto
Krótki opis zdarzenia: Ja i 2 kumpli jesteśmy studentami i razem wynajmujemy mieszkanie. Co za tym idzie korzystamy z jednego ip. Ja rozumiem, że są tu pewne zasady, ale proszę o wyrozumiałość być może któryś z was adminów studiował lub studiuje i wie jakie panują warunki. Chcemy sobie pograć i co w takim wypadku mamy zrobić? Może wy mi coś doradzicie a jak już nie znajdziecie rozwiązania to proszę o odblokowanie chociaż mojego konta. Pozdrawiam
 
#2
Proszę zaznaczyć o który serwer chodzi
 
#3
o serwer 2. Chciałem jeszcze zaznaczyć że każdy z nas gra aktywnie postacią i każdy z nas wspiera wasz serwer dotacjami na konto premium
 
#4
(02-08-2015, 23:06)gretchin123 napisał(a):  o serwer 2. Chciałem jeszcze zaznaczyć że każdy z nas gra aktywnie postacią i każdy z nas wspiera wasz serwer dotacjami na konto premium

To, że ktoś kupuje PP nie oznacza, że nie może dostać bana. Trzeba czekać na lolo114, bo to on dał bana.
 
#5
w sumie zbanowałem 5 kont logujących się z tego samego IP. Jeżeli grasz ty i 2 twoich kolegów to skąd są te pozostała 2 konta?
 
#6
Z tego co wiem to cały ten domek ma jedno ip a ile jest kont to nie wiem ale to bezsensu tłumaczenie się. Jeżeli uważasz że używam 5 kont i mam czas aktywnie grać na wszystkich to tracicie tym sposobem graczy. Możesz moje konto usunąć jak chcesz żeby nie zaśmiecały serwera nie zamierzam się tu pieprzyć więcej. Pozdrawiam i życzę aby się wam to rozwijało bardziej niż do tej pory.
 
#7
skoro wiedzieliście że macie to samo IP należało zgłosić wspólne łącze.
 
#8
No ale nie zgłosiliśmy wspólnego łącza i już nie zgłosimy. A w kotka i myszke nie zamierzam z tobą grać bo mnie to denerwuje. Rozumiem, że konta nie zostaną odblokowane. Z jednej strony te bany sa dobre bo powinny byc stosowane i blokowane konta ktore są zakladane i zaśmiecaja tylko serwer a z drugiej strony powinniście popracować nad czymś co by pozwalalo grać aktywnym osobom na tym samym ip. Byłem selekcjonerem Czech i widziałem ile jest takich kont co nic nie przybywa umiejętności tylko zasmiecaja. Za to byś się wziął a nie szukasz tu gdzie ktoś gra aktywnie.
Daj znać co zamierzasz bo nie chce mi się już tu czekać
 
#9
wszyscy macie ściągniętego bana
Pozdrawiam.
 
#10
Dzieki ale i tak wyskakuje mi komunikat ze ban trwa
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 3 gości