Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Który Ranking chciałbyś zobaczyć w grze? (możesz zaznaczyć dowolną ilość)
Ranking Prestiżu
Ranking Wartości Skoczka
Ranking Popularności
Ranking Prestiżu
Ranking Doświadczenia
Ranking Autografów
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Rankingi
#1
Co myślicie o dodaniu większej ilości Rankingów tutaj: https://s3.ski-jumps.pl/ranking

Bierzemy pod uwagę:
A) Ranking Prestiżu (brani pod uwagę gracze z wartościami powyżej 0) - podział na: od początku / ostatni tydzień
B) Ranking Wartości Skoczka
C) Ranking Popularności
D) Ranking Prestiżu (tylko gracze powyżej 0)
E) Ranking Doświadczenia (tylko gracze powyżej 0)
F) Ranking Autografów - podział na: wszystkie / kolekcje

Możemy dodać jeden najciekawszy, kilka z powyższych lub wszystkie Smile
 
Odpowiedz
#2
Wszystkie
 
Odpowiedz
#3
I zmienic cos w rankingu długosci skoku bo juz bez senu jest
 
Odpowiedz
#4
(10-14-2019, 20:18)Razor123 napisał(a):  I zmienic cos w rankingu długosci skoku bo juz bez senu jest

To słucham propozycji Wink
 
Odpowiedz
#5
(10-14-2019, 20:21)admin napisał(a):  
(10-14-2019, 20:18)Razor123 napisał(a):  I zmienic cos w rankingu długosci skoku bo juz bez senu jest

To słucham propozycji Wink


w tym rankingu co jest juz nic sie nei zmeini a w top 100 jest około 20 graczy co graja jeszcze.
lepszym wysjciem byłyby rekordy zawodnika kazdego kto ile skoczył najwiecej wtedy mógł by sie ranking zmienaic jak ktos skoczy dalej niz swój rekord zyciowy
 
Odpowiedz
#6
Albo podzielić na skocznie i tam lista 20 najlepszych na danej skoczni
 
Odpowiedz
#7
Dobre pomysły z tą długością lotów - poprawimy to zgodnie z sugestiami Smile
 
Odpowiedz
#8
Zaznaczyłem wszystkie. I też uważam, że trzeba poprawić ranking długości skoków, żeby było widać rekordy życiowe skoczków. Byłoby lepsze porównanie z innymi.
 
Odpowiedz
#9
Ja natomiast uważam, że jest to zbędne, dlatego nie głosuje w ankiecie. Można wprowadzić rzeczy urozmaicające rozgrywkę, a dodatkowy ranking tego nie robi. Nie wiem co miałoby to wnieść do gry szczerze mówiąc.
 
Odpowiedz
#10
(10-15-2019, 13:57)BBC37 napisał(a):  Ja natomiast uważam, że jest to zbędne, dlatego nie głosuje w ankiecie. Można wprowadzić rzeczy urozmaicające rozgrywkę, a dodatkowy ranking tego nie robi. Nie wiem co miałoby to wnieść do gry szczerze mówiąc.

Do samej gry nic nie wnosi, ale daje graczom możliwość porównania siebie z innymi. Np. sprawdzam, czy tylko ja mam tak beznadziejną kolekcję autografów, czy może jest ktoś równie marny pod względem Smile Albo czy jestem najpopularniejszym skoczkiem, z wielką ilością fanów lub fanek, czy też jestem jakiś no name wśród fanów.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości