Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer 2- Mistrzostwa
#11
Obecnie w Mistrzostwach Indywidualnych udział bierze TOP50 według rankingu... Myślę, że trzeba zrobić, że każda reprezentacja może wystawić 4 zawodników do tych Mistrzostw, do tego NAZWA z Mistrzostwa Indywidualne zmieniamy na Mistrzostwa SJ( odpowiednik realnych Mistrzostw Świata) Dodać właśnie również MSJ Juniorów udział dla zawodników do 19 lat.
 
Odpowiedz
#12
może tak być że 4 zawodników przystępuje do Mistrzostw jak Igrzyska będą wprowadzone to też 4 zawodników przystąpi
 
Odpowiedz
#13
Jestem za MI
 
Odpowiedz
#14
Również mam podobnie zdanie na ten temat. Oczywiście także gdy chodzi o MI.
 
Odpowiedz
#15
(03-04-2018, 11:23)Karol napisał(a):  Obecnie w Mistrzostwach Indywidualnych udział bierze TOP50 według rankingu... Myślę, że trzeba zrobić, że każda reprezentacja może wystawić 4 zawodników do tych Mistrzostw, do tego  NAZWA z Mistrzostwa Indywidualne zmieniamy na Mistrzostwa SJ( odpowiednik realnych Mistrzostw Świata) Dodać właśnie również MSJ Juniorów udział dla zawodników do 19 lat.

Tak, wydaje mi się, że będzie to bardziej sprawiedliwe. Bo noe wszyscy z top50 są aktywni. a gracze spoza pierwszej "50" czasami bardziej się angażują. Tak, mam między innymi na myśli siebie. Smile
 
Odpowiedz
#16
Pomysł przedstawie całej administracji czy uda się go wprowadzić to odrębna spraw Tongue
 
Odpowiedz
#17
(03-07-2018, 18:47)Karol napisał(a):  Pomysł przedstawie całej administracji czy uda się go wprowadzić to odrębna spraw Tongue

Wspomnij o nieaktywnych graczach...
 
Odpowiedz
#18
Według mnie fajne byłoby wprowadzenie MŚ jak w realu.
MŚS- jeden konkurs na normalnej i jeden na dużej + Drużynówka na dużej (Kobiety i mężczyźni) + Konkurs mieszany
MŚJ- jeden konkurs na normalnej i jeden na dużej + Drużynówka na dużej (Kobiety i mężczyźni) + Konkurs mieszany I próg wiekowy liczyłby np. 18 lat ( Młodsi gracze nie mają zbyt wielkich szans z graczami którzy w grę grają już długi czas np.Belleti)
ML- Zawody złożone z 4 serii + Drużynówki + Mixty

Wydaje mi się że urzeczywistniło by to rozgrywki i dało szanse na osiągnięcie sukcesów przez początkujących graczy.
 
Odpowiedz
#19
Jestem za, bedzie fajnie
 
Odpowiedz
#20
Bardzo dobry pomysł.
_
https://products-bank.com/
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości