Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Pomysł
Ankieta jest zamknięta.
tak
80.00%
4 80.00%
nje
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kosz] S2 Informacje liczbowe
#1
Id 70 Dusty Korek
S2
Pomysł polegał  by na tym by do istniejących informacji takich jak wspolczynniki wybicia ,balansu i lądowania dodać tuż obok kolejną informacje w formie liczby o dodatkach np. Po energetyku, smarowaniu nart i ogólnej formy zawodnika biorąc pod uwagę formę dyspozycję i ile one dodają lub odejmujado wspolczynnikow 
np. Wybicie 1000 współczynnik wybicia 1500 przy formie i dyspozycji 100 bonus 0
Lub wybicie 1000 współczynnik wybicia 1500 po wypiciu i na smarowaniu nart i forma dyspozycja 100 bonus 200
Wybicie 1000 współczynnik wybicia 1500 przy formie i dyspozycji 80 i jw bonus -100 lub bez wspomagaczy  -200
Liczby są przykładowe i brak w propozycji zmeczenia bo niewiem jaki ma ono wpływ  na współczynniki 
 
#2
Nie wiem jak działa szpieg, ale chyba właśnie jak sie na kogoś wyśle szpiega to takie coś widac Smile a jak nie widac to warto by po wysłaniu szpiega takie coś było widoczne Smile
Dostosuj się do wzoru//Cytrus
 
#3
Mi bardziej zależy na tym by to było widoczne dla gracza którym się gra a nie dla osoby postronnej do tego służy szpieg bo tak naprawdę nie wiadomo ile wspolczynnikow odchodzi gdy ma się gorszą dyspozycje 
 
#4
Jeżeli tylko widoczne dla mnie, a dla nikogo innego to jak najbardziej na tak Smile
 
#5
Tak, jak cytrus mówi, widoczne tylko dla mnie to jestem na tak.
 
#6
również jestem na tak. sam się wielokrotnie zastanawiałem jakie mam współczynniki z przydzielonymi punktami, energetykiem i musiałem sobie sam liczyć, ale nie wiadomo do końca jak na współczynniki wpływa dyspozycja, więc na pewno ciekawą i potrzebną informacją byłaby informacja jakie mamy współczynniki mając np 90% dyspozycji a nie 100.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości