Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2] Nabór na MC
#1
Dobry wieczór!
Poszukujemy jednego Moderatora Czatu na serwerze 2.

Wszystkich chętnych graczy prosimy o napisanie w tym temacie postu według tego wzoru:
Kod:
[b]Id, nick z gry:[/b]
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Coś o sobie:[/b]
[b]Dlaczego chcesz zostać MC?[/b]


Nabór trwa do niedzieli (8 marca) do godziny 12.00
 
#2
Big Grin 
Id, nick z gry: 307, _Mocny_
Imię: Patryk
Wiek: 19 lat
Coś o sobie:Więc tak jak napisałem nazywam się Patryk, mam lat 19. Moim ulubionym hobby jest wędkarstwo, w którym łowię już od okolo 14 lat. Muzyka to moje drugie życie. Mieszkam w Sławnie, nie opodal Słupska.
Dlaczego chcesz zostać MC? Na samym starcie powiem, ze w weekendy (sob i nd) nie mam za wiele czasu by grac w Ski-Jump. Jednak w niedzielę już jestem od około 17 do samego wieczora Smile Powodem jest to, ze mam po prostu szkole zaoczna. Chcialbym, zostac moderatorem dlatego, ze mam w tym wprawę. Bylem MC a pozniej Junior Adminem na znanej grze Footballteam. Jestem aktywny na czacie oraz w grze. Cechuje sie wysoką kulturą osobistą i jestem przyjazny dla srodowiska Smile . Znam regulamin gry oraz czatu. Czas jaki dziennie spędzam i spędzałbym na grze nie uległby zmianie średnio 6 godzinek dziennie. Pozdrawiam.
 
#3
Id 25
BuBBu

Imię:Kamil
Wiek:27


Coś o sobie:Mam na imię Kamil, mam 27 lat, urodziłem się w Bytomiu, na Śląsku. Na codzień pracuję oraz uprawiam różnorakie sporty, typu piłka nożna, pływanie oraz siatkówka... intertesuję się każdym sportem od tenisa po skoki narciarskie.Maniak gier on-line oraz konsoliWink Mój ulubiony rodzaj muzyki to rock i podobne.



Dlaczego chcesz zostać MC?
Chciałbym sprawdzić się na nowym stanowisku, na sj1 byłem już Pomocnikiem Administratora, więc czas sprawdzić się na stanowisku moderatora i w miare możliwości pomagać innym oraz kontrolować sytuację aby na tym serwerze nie było takiej sytuacji jak na sj1  gdzie odbywały się notorycznę kłutnie w godzinach wieczornychTongue
Jeśli zostane MC to postaram się sumiennie wykonywac swoje zadania .
 
#4
Id,nick z gry:187, Ognisty
Imię:Olaf
Wiek:17
Coś o sobie:Nazywam się Olaf i w maju skończę 17 lat.Interesuję się sportem, a dokładnie piłką nożną.Uwielbiam gry via wwwTongue
Dlaczego chcesz zostać MC?Lubię udzielać się na chacie.Byłem MC 3 razy, ale to było dawno temu.Mam już trochę czasu, dlatego chcę zostać MC.Często pomagam graczom.Pozdrawiam.
 
#5
Głosy były podzielone, więc postanowiliśmy wybrać dwóch MC na tygodniowy okres próbny.

Nowymi MC zostali: BuBBu oraz _Mocny_
Proszę, aby w/w gracze zgłosili się do mnie na PW w grze.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości