Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie
#11
Jaki punkt został złamany?

Skoro jesteś taki pewny to nie ma problemu Sprawa powództwa cywilnego w sądzie rejonowym zostałaby założona. Zainwestuje to 200 zł dla własnego przekonania. Zbierasz ekipę przyjeżdżacie, mówicie Big Grin My mówimy i werdykt jest tylko jeden Smile Jeśli się inwestuje w coś, w cokolwiek swoje pieniądze to jest moje mienie, które należy do was. Gra upada nie mogę niczego żądać, ale jeżeli banujecie nie słuszłnie mogę nawet się domagać swego 2 lata od momentu gdy byście skasowali grę i "upadli. Takie sprawy się dzieją coraz częściej ludzie inwestują kasę i nie mówię tu o paru złotych na SJ Big Grin bo to grosze przy tym co indzie w innych grach typu MMORGP, i taki ban i koleś idzie i odzyskuje swoje z nadmiarem wręcz. To jeśli jesteście tak bardzo przekonani, że to jest multikonto, że ja napierdzielam sam mimo, że zgłaszałem mimo, że udawadniam za każdym razem Big Grin To szczerze nie odbanowywujcie mnie, ale zostawmy sprawę jak jest i się rozsądzimy tylko, że strona przegrana ponosi koszty sądowe, a super, że AT ma już 18 lat, bo to tj. on bierze na swoje barki wszystko. Z powództwa cywilnego mogę się sądzić o takie bzdety, że głowa mała nawet, że domagam się od sąsiada wyrwania kwiatków zza ogrodzenia, bo są alergiczne, a ja jestem uczulony na ten pył i jak pyli to zagraża mojemu zdrowiu skoro nie szło się dogadać Smile Także ja nie wiem czy to jest nie normalne czy to jest głupie, że dwie osoby nie mogą grać w jedną grę. Co lepsza dodam nie wiem czemu w tej grze jest tak ze nie mozna miec multikonta przeciez jakby ktos mial 10 kont to nic by mu to nie dawalo do przodu z tego powodu Big Grin przeciez tutaj nie mozna nic przesylac ani w zaden sposob sobie pomagac Smile))
 
#12
Ja nie mówie że złamaliście, tylko jak to wygląda. częste przelogowania się miedzy kontami w sekundy, używane w tym czasie te same ip.
 
#13
Wybierz sobie jedno konto.A nie afery robisz. Regulamin pozwala mieć jedne konto. Kuba za przeklony w odwołaniu dostał bana na stałe. A w ogóle ta Twoja DOmcia to w ogóle w to jeszcze gra. Bo jak na siłę utrzymujesz jej konto to po co ci one.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#14
Ban jest jednoznaczny Multikonto, to czemu teraz mówisz, że nie mówisz iż nie zostało to złamane? Skoro Ty tego nie mówisz to natychmiast powinnieneś mnie odbanować Smile Skoro przebywamy razem ALE NIE MIESZKAMY to chyba skoro korzystamy z jednego PC u Dominiki to należy się przelogowac z konta na konto? jeśli to WAS A SZCZEGÓLNIE PŁACZKA DOMINATORA ZADOWOLI to możemy korzystać z dwóch przeglądarek jednocześnie tylko jak wtedy dwie osoby mają trenować jednocześnie wtedy trenowałaby jedna osoba na dwóch przeglądarkach WIĘC WIDZICIE ABY TRENOWAĆ SAMEMU NALEZY SIĘ PRZELOGOWAC, bo prace to puszcza sie raz tu raz tu i to sobie mozna pomoc ale trenujemy zazwyczaj ktos po kims Smile w takim razie teraz od Ciebie domagam się natychmiastowego odbanowania obydwu kont i skoro już dacie sobie rękę i nogi poucinać że TAK TO MULTIKONTO TO ONI TACY ŹLI TO TAKIE OSZUSTWO to wtedy witam przedstawcie dowody wyślijcie dowody, a zobaczymy i będzie to co napisałem powyżej. A skoro tak nie jest to proszę o natychmiastowe odbanowanie, bo też jesteś administratorem tej gry przyjdzie AT to jak uzna, że da sobie poucinać to o czym wspomniałem pójdzie ban i się będziemy dalej w tą maszkaradę bawić.
 
#15
Dominator Ciebie nikt nie prosił o komentarz, bo świat kończy się dla Ciebie przed drzwiami od pokoju/mieszkania/domu, bo nie wiem co Ty tam robisz w tej Warszawie. Ale odpowiem Domcia gra systematycznie i bardziej aktywnie, no nie tak aktywnie jak Ty ale praca i trening robi sama i to jest jedyna gra w jaką ona gra przez przeglądarkę mimo, że jest kobietą Big Grin Po prostu lubi klikać i ją nic nie interesuj w grze wążne tylko aby wyklikac i miec dużo UM, a afery robisz Ty jak z AUTOKILIKEREM Big Grin Do dziś 3 osób za to nawet nie przeprosiłęś Big Grin aferzysto. A co za przeklinanie, to co dzieję się na forum odnosi się na forum więc ban na stałe na forum może być. Gra to gra, forum to forum pamiętaj o tym. Chociaż nie dziwię się mu, bo uznał też to za dziecinadę tak jak ja to widzę
 
#16
Ja nie nakładałem. Już ci to pisałem na pw. Ten co nakładał uznał że złamałeś. Ja mówie jak to wygląda z mojej strony, osoby która może zobaczyć logi logować, ip itp.
 
#17
Ja powiedziałem "Na to konto nałożona jest blokada.
Konto nie zostanie odblokowane
Powód blokady: Multikonto z graczem Domcia94 (ID: 3527). Możliwość odbanowania jednego konta.
Sprawę możesz wyjaśnić na forum" Albo dwa konta, albo żadne. Jeśli ten co nadał bana podtrzymuje swoje niech nie odblokowywuje, to skoro Ty piszesz, że nie masz nic wspólnego z tym i to on rządzi to z nim będziemy sprawę rozstrzygać w inny sposób, też straci trochę czasu na dojazd do Warszawy, Domino go przenocuje ;p
 
#18
(05-04-2015, 22:34)Mariuszyn napisał(a):  Dominator Ciebie nikt nie prosił o komentarz, bo świat kończy się dla Ciebie przed drzwiami od pokoju/mieszkania/domu, bo nie wiem co Ty tam robisz w tej Warszawie. Ale odpowiem Domcia gra systematycznie i bardziej aktywnie, no nie tak aktywnie jak Ty ale praca i trening robi sama i to jest jedyna gra w jaką ona gra przez przeglądarkę mimo, że jest kobietą Big Grin Po prostu lubi klikać i ją nic nie interesuj w grze wążne tylko aby wyklikac i miec dużo UM, a afery robisz Ty jak z AUTOKILIKEREM Big Grin Do dziś 3 osób za to nawet nie przeprosiłęś Big Grin aferzysto. A co za przeklinanie, to co dzieję się na forum odnosi się na forum więc ban na stałe na forum może być. Gra to gra, forum to forum pamiętaj o tym. Chociaż nie dziwię się mu, bo uznał też to za dziecinadę tak jak ja to widzę

No to przeklinaj w liście w jakiejś sprawie urzędowej zobaczymy czy załatwisz sprawę.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#19
(05-04-2015, 22:40)Mariuszyn napisał(a):  Ja powiedziałem "Na to konto nałożona jest blokada.
Konto nie zostanie odblokowane
Powód blokady: Multikonto z graczem Domcia94 (ID: 3527). Możliwość odbanowania jednego konta.
Sprawę możesz wyjaśnić na forum" Albo dwa konta, albo żadne. Jeśli ten co nadał bana podtrzymuje swoje niech nie odblokowywuje, to skoro Ty piszesz, że nie masz nic wspólnego z tym i to on rządzi to z nim będziemy sprawę rozstrzygać w inny sposób, też straci trochę czasu na dojazd do Warszawy, Domino go przenocuje ;p

No dobra a jak odbanuje ci konta to przestaniecie się logować nawzajem na swoje konta. Bo to o to chodzi nikt jakoś nie kombinuje tak tylko wy. I znowu będzie oszukiwać w treningu tygodnia.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#20
my sie na swoje nie logujemy praktycznie wcale tylko prace puszczamy sobie jak ktos w pracy jest
A kazdy trenuje 1 po drugim
Tylko ze sie uzywa jednego PC !!!!
w nocy to sie Mariusz z toba,scigal bo tak jak.pisal zawsze nie robimy wtedy konkurencji
nikt nie oszukuje tylko ze Ty pomawiasz o oszustwo wszysykich M.in. Autoklikacz
A w treningu tygodnia zawsze jedno odpuszczalo gdy inni sie scigali chociaz nis musielismy tego robic.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości