Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie
#21
To sobie kupcie 2 i po problemie Big GrinBig Grin Regulamin to regulamin. Administracja zdecydowała 1 konto wybierzcie sobie a jak nie to do widzenia.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#22
http://screenshooter.net/100630997/cnmyjkc
http://screenshooter.net/100630997/otxsvkt
http://screenshooter.net/100630997/bfqsbhe
ze względów bezpieczeństwa ostatnie kilka cyfr adresów IP zostało ukryte, lecz na PW mogę Ci podesłać bez zasłaniania, że IP jest takie samo. To są tylko przykładowe screeny, bo takich logowań jest setki, jak nie tysiące. Choćbyś nie wiem jak wygimnastykowany był nie jest możliwe żebyś zmienił się przy komputerze z kimś i ta druga osoba zdążyła się jeszcze zalogować do gry w ciągu trzech sekund od Twojego wylogowania. A w ciągu jednej nocy takie przelogowanie nastąpiło pięć razy jak dobrze pamiętam. W przeciągu miesiąca jest tego po prostu niezliczona ilość.  Rozumiem raz na jakiś czas, korzystając z sieci Wi-Fi mając te same IP na różnych urządzeniach może się tak zdarzyć przypadkiem. Ale to się powtarza kilka razy dziennie i jak już napisałem nie jest możliwe to na jednym PC (co sam przyznałeś, że korzystacie z jednego PC) w odstępie trzech sekund. Jak już zauważyłeś w komunikacie,jest możliwość zdjęcia blokady z jednego konta.




A tutaj jest przyznanie się, że logujecie się na swoje konta nawzajem. http://screenshooter.net/100630997/nacqdbd
 
#23
No ale człowieku gdzie masz napisane w regulaminie, że nie można się logować na swoje konta tego typu? Big Grin Dominator ja nie wiem czy Ty ukończyłeś podstawówkę czy nawet do tego nie doszedłeś przecież jasno napisałem, że jak przebywam u Dominiki to nie biorę swojego PC, bo przebywamy ale NIE MIESZKAMY RAZEM Big Grin to po co mam kupować w 2 skoro mam w domu 2 Smile Dziecinada, BBC jeśli się siedzi, leży, stoi koło kogoś to można się zmienić i w sekundę, jeśli tak nie jest to udowodnij Smile A następnie pokaż z regulaminu to, że nie można sobie pomagać zresztą już kiedyś pisałem, że jedyne co to sobie prace puszczamy Smile Dziecinada totalna dla mnie AT możesz nie odbanowywać żadnego konta sprawa zostanie załatwiona inaczej. I tyle. A BBC co do Ciebie jeszcze to nawet nie wiesz co to jest multikonto skoro mi piszesz to co na dole napisałeś, bo multikonto to jedna osoba dwa konta, a logowanie się to dwie osoby, dwa konta i pomoc Big Grin o której już x razy mówiłem ale Dominator zmoczył spodnie swoje najwidoczniej i tyle w temacie Big Grin słomiany pasterz
 
#24
nauczke mają i już nie będą tak często wchodzić na swoje konta.Jakoś nikomu nie przeszkadzało to wcześniej tylko podczas ostatniego treningu jedna osoba stała się zazdrosna. Oni sie poprawią sytuacja już nie będzie miała miejsca

dla bardziej surowych zasad proponuje zmienić regulamin gry. przykład u konkurencji

Kod:
Regulamin
I. Granie fair-play. Wszelkie próby wykorzystywania dziur w kodzie gry skutkują dożywotnim banem lub kasacją konta. Wszelkie bugi należy natychmiast zgłaszać na Support gry - jest to obowiązek każdego Gracza w grze. Zatajenie tego faktu skutkować będzie blokadą na grę, w wymiarze czasowym uzależnionym od rodzaju bugu. Zabrania się także stosowania gróźb, wulgaryzmów, szantaży, wyłudzeń, treści rasistowskich, seksistowskich w kierunku graczy i Administracji pod groźbą kasacji lub dożywotniego zbanowania konta. Należy przestrzegać zasad netykiety.

II. Football Team nie pobiera opłaty za korzystanie z gry, zatem Użytkownik nie może zgłaszać żadnych roszczeń, jeśli jakieś funkcje nie działają. Roszczenia można zgłaszać w wypadku płatnych kont, ale wyłącznie w obrębie funkcji płatnych (unikalne przedmioty, PP, itd.). Zapewniamy jednak, że gra jest stale udoskonalana i eliminujemy wszelkie błędy.

III. Wszystkie konta, przedmioty mają jedynie charakter wirtualny i należą do Administracji serwera. Gracz jest jedynie użytkownikiem upoważnionym do korzystania z konta, a nie jego właścicielem. W związku z tym Gracz nie może sprzedać konta, przedmiotów, kart itd.

IV. Zabronione działania:


1) Zabrania się korzystania z jakichkolwiek programów ułatwiających grę (tzw. boty). Zabrania się również oferowania programu ułatwiającego grę innym Graczom. Rozmowy na temat botów są również surowo zabronione.
Przykład: Używasz programu, który trenuje automatycznie za Ciebie lub oferujesz program innemu Graczowi na PW.
Kara: Blokada na grę w wysokości 10 dni oraz cofnięcie uzyskanych dzięki oszustwie UM/euro/kk, itd. W przypadku nagminnego oferowania programu ułatwiającego rozgrywkę konto zostanie zablokowane dożywotnio, wraz z adresem IP.

2) Zabrania się posiadania przez jedną osobę kilku kont w grze na jednym serwerze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem zgłoszenia tego w Ustawieniach konta oraz przestrzegania podstawowych wymagań Administracji w tej kwestii.
Procedury banowania za multikonto:
a) Posiadanie 2 i więcej kont o podobnych e-mailach i / lub nickach.
Kara: Dla najlepszego konta blokada na grę w wysokości 5 dni, pozostałe konta dożywotni ban.
b) Zasiadanie konta innego gracza jest również traktowane jako multikonto! Np. kolega wyjechał na kilka dni, ale nie chce brać urlopu, więc do czasu jego powrotu Ty opiekujesz się jego kontem, czyli grasz na więcej niż 1 koncie na danym serwerze, więc dopuszczasz się multikonta.
Kara:Ban na 5 dni na oba konta.
Dla pewności sprawdzaj od czasu do czasu w USTAWIENIACH czy nie zostało dodane inne konto. W przypadku swoich wątpliwości natychmiast zgłoś sprawę na Support.

3) Zabrania się wyłudzania od innych graczy loginu i hasła do konta oraz podszywania pod Administrację oraz Moderację Gry.
Przykład: Piszesz do graczy jako członek Administracji z prośbą o hasło i e-mail do konta. / Wyłudzasz login i hasło od innego Gracza.
Kara: Kasacja konta oraz dożywotnia blokada na grę.

4) Zabrania się używania wulgaryzmów, bezpodstawnego oczerniania Graczy oraz Administracji i innych treści sprzecznych z ogólnie przyjętymi normami społecznymi. Pseudocenzura wulgaryzmów jest również zabroniona.
Przykład:: Wyklniesz właściciela, bo nie zgodził się na wyrzucenie Ciebie z klubu, a on zgłosi to do Administracji.
Kara: Blokada na grę w wysokości 1-3 dni (w zależności od użytych słów). W skrajnych przypadkach (założenie konta tylko i wyłącznie w celu obrazy Graczy / Administracji) dożywotnia blokada na grę oraz konsekwencje prawne.

5) Handel / zamiana / wymiana kontami jest surowo zabroniona. W przypadku oszustwa Administracja nie będzie pomagać odzyskać kupione konto.
Przykład: Kupiłeś konto, np. na Allegro, ale nie dostałeś haseł po zapłacie. W wypadku Allegro możesz zgłosić nieuczciwego sprzedawcę do pracowników Allegro. Jeżeli natomiast kupiłeś konto przez komunikator Gadu - Gadu i nie otrzymałeś danych po zapłacie to nic w tej sprawie nie zrobisz, bowiem takowe działania są zabronione. Prosimy unikać zatem wszelkich transakcji przez komunikatory, e-maile, czy PW w grze.
Kara: Blokada na grę w wysokości 3 dni za nick / wpis w profilu / wiadomość o chęci pozbycia / kupna / oddania oraz przejęcia konta.

6) Zabrania się oferowania jakichkolwiek usług / akcji za: PP / KK / realne pieniądze / doładowania do telefonu. W przypadku KK / itemów dopuszczalne są JEDYNIE usługi / aukcje między graczami w zakresie handlowania itemami z Fabryki. Zabrania się również przyjmowania do klubu / teamów pojedynkowych za PP / KK, etc.
Przykład: Gracz zażądał od klubu PP w zamian za przejście do klubu lub właściciel zaoferował graczowi transfer za PP / KK. Zabrania się umieszczania w profilu ofert zrobienia opisów graficznych za PP / KK. Zabrania się sprzedaży Kart Kolekcjonerskich za PP / doładowanie do telefonu. Administracja będzie czynić starania w odzyskaniu Waszych KK / itemów JEDYNIE w przypadku, kiedy wymiana została zawarta poprzez opcję umowy, a zgłoszenie umowy nastąpiło w stosownym przedziale czasowym. (PW w grze lub rozmowy z komunikatorów internetowych nie będą brane pod uwagę jako dowody w sprawie oszustw).
Kara: Blokada na grę w wysokości 3 dni. W przypadku nagminnego oferowanie usług / akcji za PP / realne pieniądze, itd. dożywotnia blokada dostępu do gry.

7) Wymiana kart i / lub itemów w sposób inny niż przewidziany (tj. TYLKO w formie umowy zawartej poprzez odpowiednią opcje w grze) przez Administrację w aukcjach odbywa się na własną odpowiedzialność i Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie oszustwa w tej kwestii (PW lub rozmowy z komunikatorów internetowych nie będą brane pod uwagę jako dowody w sprawie oszustw).

8) Gracz jest zobowiązany do należytego przechowywania hasła, a także stosowania odpowiedniego oprogramowania (antywirusy, firewall). Administracja nie odzyskuje itemów, kart itp. w razie włamania na konto gdyż włamanie niemal zawsze leży po stronie gracza (niewłaściwe hasło, niewłaściwe przechowywanie hasła, brak programów antywirusowych, podawanie hasła innym osobom)
Przykład: Grasz na komputerze bez programu antywirusowego i ktoś wysyła Ci keylogger. Następnie sprzedaje np. Twoje itemy. Administracja nie będzie pomagać odzyskać itemy jeśli przejął je już inny gracz.

9) Gracz jest zobowiązany do zapisania swojego kodu unikalnego w miejscu, do którego tylko on ma swobodny dostęp. Kategorycznie odradzamy zapisanie kodu unikalnego w profilu. W przypadku zgubienia unikalnego kodu Administracja gry nie będzie pomagała go odzyskać oraz nie wygeneruje nowego. Bądź świadom, że jeżeli podasz dane do konta innemu Graczowi wraz z unikalnym kodem, a po jakimś czasie zechcesz go zmienić lub odzyskać konto to Administracja nic w tej sprawie nie zrobi, dlatego zastanów się dobrze komu i gdzie udostępniasz unikalny kod.

10) Zabrania się wszelkich prób celowego oszustwa Administracji w grze.
Przykład: Sprzedajesz konto przez komunikator GG, a następnie piszesz do Administracji zgłoszenie o kradzieży konta. W takiej sytuacji Administrator wyjaśni sprawę z osobą, która przebywa aktualnie na "kradzionym" koncie i w przypadku stwierdzenia oszustwa nie tylko nie odzyskasz konta, a dodatkowo zostaniesz zbanowany za próbę oszustwa Administracji.
Kara: Ban na grę w wysokości od 5 dni, aż do blokady stałej.

11) Zabrania się celowego przegrywania spotkań, także walkowerami oraz celowego osłabiania drużyny w meczach.
Przykład: Podkładacie mecze, specjalnie zdejmujecie zawodników lub zamieniacie skład, aby przegrać spotkanie lub uniemożliwić przeciwnikom zdobycie osiągnięć (gole, asysty, interwencje)
Kara: Ban na grę w wysokości 5 dni dla osoby, która manipulowała składem.

12) Zabrania się używania w grze nicku zawierającego ogłoszenia bądź jakiejkolwiek informacji.
Przykład: Szukasz klubu lub karty ustawiasz nick SZUKAM 101, SZUKAM KLUBU, Kowalski OPIS, Kowalski END, Kowalski KONIEC, Sell itp.
Kara: Blokada na grę w wysokości 1 dnia oraz zmiana nicku.
13) Zabrania się oferowania stanowiska właściciela i zastępcy oraz pisania ofert o przejęciu / oddaniu klubu z powodu licznych oszustw z tym związanych.
Przykład: Wpisy na PW / profilu: "Oddam klub za wyrzucenie", "Przejmę klub" itp.
Kara: Blokada na grę w wysokości 3 dni.
14) Osoba, która dopuszcza się recydywy (po raz kolejny łamie regulaminu w punkcie, który wcześniej naruszyła) dostaje zdublowanego bana. Np. oferujesz sprzedaż konta, więc zgodnie z regulaminem dostajesz 3 dni bana. Robisz to po raz kolejny - dostajesz 6 dni bana. Po jakimś czasie znów w ten sposób łamiesz regulamin - 12 dni bana, itd. W skrajnych przypadkach Administracja ma prawo zastosować dożywotnią blokadę na grę.

Ja mym dał im jeszcze jedną szansę i będzie sprawa załatwiona
lambados kompanieros
 
#25
Eh kolejny nie rozumie, o co chodzi. Wiele razy było zgłaszane skargi na nich, ale wtedy Admini nie mieli jaj żeby coś z tym zrobić. Wyraźnie jest napisane, że tylko 1 konto może być odbanowane. Jakby AT ustąpił im to by popsuł swoją reputacje. A po za tym Mariuszyn wygraża sądem się i nie widać żeby chciał się dogadać.
(05-05-2015, 08:32)Mariuszyn napisał(a):  No ale człowieku gdzie masz napisane w regulaminie, że nie można się logować na swoje konta tego typu? Big Grin Dominator ja nie wiem czy Ty ukończyłeś podstawówkę czy nawet do tego nie doszedłeś przecież jasno napisałem, że jak przebywam u Dominiki to nie biorę swojego PC, bo przebywamy ale NIE MIESZKAMY RAZEM Big Grin to po co mam kupować w 2 skoro mam w domu 2 Smile Dziecinada, BBC jeśli się siedzi, leży, stoi koło kogoś to można się zmienić i w sekundę, jeśli tak nie jest to udowodnij Smile A następnie pokaż z regulaminu to, że nie można sobie pomagać zresztą już kiedyś pisałem, że jedyne co to sobie prace puszczamy Smile Dziecinada totalna dla mnie AT możesz nie odbanowywać żadnego konta sprawa zostanie załatwiona inaczej. I tyle. A BBC co do Ciebie jeszcze to nawet nie wiesz co to jest multikonto skoro mi piszesz to co na dole napisałeś, bo multikonto to jedna osoba dwa konta, a logowanie się to dwie osoby, dwa konta i pomoc Big Grin o której już x razy mówiłem ale Dominator zmoczył spodnie swoje najwidoczniej i tyle w temacie Big Grin słomiany pasterz

Mariuszyn ale to nie chodzi tylko o tą sytuacje z majówki. Sam się przyznałeś że nie mieszkacie razem a mimo to się logujecie nawzajem na swoje konta.
(05-05-2015, 08:32)Mariuszyn napisał(a):  No ale człowieku gdzie masz napisane w regulaminie, że nie można się logować na swoje konta tego typu? Big Grin Dominator ja nie wiem czy Ty ukończyłeś podstawówkę czy nawet do tego nie doszedłeś przecież jasno napisałem, że jak przebywam u Dominiki to nie biorę swojego PC, bo przebywamy ale NIE MIESZKAMY RAZEM Big Grin to po co mam kupować w 2 skoro mam w domu 2 Smile Dziecinada, BBC jeśli się siedzi, leży, stoi koło kogoś to można się zmienić i w sekundę, jeśli tak nie jest to udowodnij Smile A następnie pokaż z regulaminu to, że nie można sobie pomagać zresztą już kiedyś pisałem, że jedyne co to sobie prace puszczamy Smile Dziecinada totalna dla mnie AT możesz nie odbanowywać żadnego konta sprawa zostanie załatwiona inaczej. I tyle. A BBC co do Ciebie jeszcze to nawet nie wiesz co to jest multikonto skoro mi piszesz to co na dole napisałeś, bo multikonto to jedna osoba dwa konta, a logowanie się to dwie osoby, dwa konta i pomoc Big Grin o której już x razy mówiłem ale Dominator zmoczył spodnie swoje najwidoczniej i tyle w temacie Big Grin słomiany pasterz

Aty człowieku umiesz czytać czy tylko obrazać. Wyraźnie jest napisane 1 konto albo wcale. Jak nie chcecie żadnego z kont to temat do zamknięcia.
http://screenshooter.net/102444148/bhauofg
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#26
Dominik2014 nie łam regulaminu forum>>

II. Na forum zakazuje się umieszczenia treści:

4. Pisanie jednego posta pod drugim - [SPAM]

a napisales 3 posty pod rząd
lambados kompanieros
 
#27
(05-05-2015, 13:37)sztek napisał(a):  Dominik2014 nie łam regulaminu forum>>

II. Na forum zakazuje się umieszczenia treści:

4. Pisanie jednego posta pod drugim - [SPAM]

a napisales 3 posty pod rząd

A ty piszesz nie na temat.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
#28
Nie wygrażam się sądem tylko mówię iż istnieje taka możliwość uświadomienia Smile Już napisałem albo dwa konta albo żadne, bo nie ustanę w tym iż to multikonto i tam jest prawda napisane, że jednej osobie przeszkadzało to w treningu jak nie robiliśmy konkurencji to było ok jak wygrałem z Tobą to tyle. Tak jak wspomniałem to moja ostatnia wiadomość na ten temat i jeśli tak się nie idzie dogadać to My już grać nie będziemy ale sprawę dojścia do prawdy wyjaśnimy inaczej. I po wygraniu jej również nie będziemy grać. Dziękuję za uwagę wszystko co miało zostać napisane zostało napisane.

I oczywiście czekam na fakturę nadal, a nikt się ze mną w tej sprawie nie kontaktował.
 
#29
Jak Administrator Ci wspominał przelewami zajmował się krokodyl. Chcesz, to dam Ci do niego kontakt. A tak w ogóle, to po upływie 3 miesięcy od dokonania sprzedaży nikt nie jest zobowiązany do wystawienia faktury na żądanie.

Ja nie dawałem bana i nie będę go zdejmował. Masz do wyboru jedno konto z tego co mi wiadomo, więc skontaktuj się z tym, kto Ci dał bana i podaj mu konto, na którym będziesz grać.

Temat zamykam.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości