Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu do gry?
Ankieta jest zamknięta.
Ta, jestem za tym, żeby zwiększyć ilość dni co które zawodnik się starzeje.
50.00%
2 50.00%
Tak, jestem za tym, żeby zawodnik starzał się o rok na koniec każdego sezonu.
50.00%
2 50.00%
Nie, niech zostanie tak jak jest.
0%
0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2]Wiek zawodnika.
#1
ID/nick z gry: 19/BBC
Pomysł: Zmiana czasu, po którym zawodnik się starzeje.
Opis pomysłu (min. 50 słów): Pomysł jest prosty - zmienić czas, po którym zawodnik starzeje się o rok do 78/80 dni. Dlaczego? Sezon nie trwa dokładnie 75 dni. (od pierwszego dnia jednego sezonu, do pierwszego dnia następnego sezonu) I na pewnym etapie gry, zaczną omijać graczy zawody wiekowe bo przybędzie im rok np. 39 dnia sezonu, a w kolejnym sezonie już 37 dnia sezonu. Lub po prostu zmienić to tak, że zawodnikowi przybywa rok wraz z zakończeniem sezonu, wtedy takich sytuacji na pewno nie będzie, bo zmieniając na więcej dni może być też tak, że ktoś zarejestruje się 38 dnia sezonu i weźmie np. dwa razy udział w tych samych wiekowych, następnie będzie przerwa między sezonami o jeden dzień dłuższa niż poprzednio i postarzeje się 37 dnia sezonu, więc wtedy też jedne wiekowe ominą.
 
#2
Odświeżam.
 
#3
Jak najbardziej słuszna uwaga, ale jednak chyba opcja by wiek podnosił sie jak zaczyna sie nowy sezon odpada, ponieważ co jak gracz jak zarejestruje się 71 dnia ? I co kilka dni pogra i starszy o rok ? Już w Treningu normalnym będzie o jeden sezon do tyłu, bo jak wiemy tam im gracz jest starszy to mniej um dostaje.
 
#4
Tak jak jest na s1 - jak się nie mylę tam jest tak, że jak się zarejestruje po połowie sezonu, to starzeje się dopiero po następnym sezonie.
 
#5
No to może być i tak wtedy Smile
 
#6
Z okazji powrotu forum odświeżam.
 
#7
Przyjrzę się jak to wygląda w przypadku s1 i dam znać czy w miarę szybko można by to przenieść na s2.
 
#8
Ja mam jeszcze inną propozycję dotyczącą wieku zawodnika. Mianowicie mój pomysł polega na tym by wiek rósł w dzień sezonu w którym została zarejestrowana postać np. jeżeli zawodnik został zarejestrowany 63. dnia sezonu to wiek urósłby w 63. dzień następnego sezonu
(Miałem stworzyć nowy wątek, ale byłby o tym samym co ten więc postanowiłem się podpiąć)
 
#9
Gracz starzeje się co 75 dni (liczone od daty rejestracji).

Temat zamykam i przenoszę.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości