Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy chciałbyś aby ten pomysł został wprowadzony ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
6 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proponowanie kontraktów
#1
ID/nick:De Lorenco ID:50
Pomysł:Proponowanie kontraktów zawodnikom
Cel:Usprawnienie gry i nie trzeba by było pisać na PW do każde czy dołączy tylko można by było proponować kontrakt i gracze ofline którzy niebyli minimum 14 dni w grze po złożeniu propozycji dołączyli by automatycznie do klubu
Wyglądało by to tak

Klub BLEELELE złożył ci propozycje kontraktu

Pensja 7.000
Czas kontraktu 7 dni

myślę że każdy wie o co chodzi

Plusy: Szybsze zebrani klubów do ligi
Minusy:nie mam na tę chwilę
 
#2
Chodzi ci o takie zaproszenie do klubu ?
 
#3
no niby tak tylko że od razu z proponowaną pensją i czasem trwania kontraktu i jak by się kliknęło przyjmij propozycje to dołącza się do klubu na podanych warunkach
 
#4
Jestem jak najbardziej za, kontrakty klubowe to dobry pomysł, bo gracze odchodzą codziennie od innych klubów tylko po to by skorzystać z treningu klubowego, np; gracz X trenuje z klubem A, odchodzi z niego i przechodzi do klubu B- tam również trenuje i wraca z powrotem do klubu A. Dla mnie to jest nie fair.
Więc kontrakty zrobiły by swoje.;//
 
#5
(07-06-2013, 14:03)Mateusz napisał(a):  Jestem jak najbardziej za, kontrakty klubowe to dobry pomysł, bo gracze odchodzą codziennie od innych klubów tylko po to by skorzystać z treningu klubowego, np; gracz X trenuje z klubem A, odchodzi z niego i przechodzi do klubu B- tam również trenuje i wraca z powrotem do klubu A. Dla mnie to jest nie fair.

Przyznam się, że nie wiedziałem o tym. Jutro pojawi się blokada przed takim zachowaniem, tzn. gracz będzie mógł tylko jeden raz dziennie skorzystać z treningu klubowego
 
#6
Dla mnie nie może byc tak ze w dowolnej sytuacji gracz zrywa kontrakt i ...

Jestem za
 
#7
Tak, podpisanie kontraktu musi zobowiązywać. Nikt ot tak nie może zerwać kontraktu. Trzeba zmienić to jak najszybciejSmile
 
#8
co prawda nie chodziło mi o to ale można dodać że np zrywamy kontrakt i odejść z klubu możemy dopiero po 24h od zerwania kontraktu

A co sądzi administracja o Proponowaniu Kontraktów bo się temat zmienił Smile
 
#9
Temat długo off.
Zamykam
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości