Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
4 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodawanie i odejmowanie punktów za wiatr
#1
ID/Nick : Marcin,6
Pomysł : Nie wiem czy to dobry pomysł , ale jakoś tak wpadło mi do głowy . Chciałbym aby dodano ,,dodawanie i odejmowanie punktów za wiatr'' . Byłoby to utrudnienie dla skoczków , ale byłaby rywalizacja . Jeżeli wiatr jest korzystny punkty są odejmowane , jeżeli jest niekorzystny punkty są dodawane .
Tak jak jest od IZ w Vancouver . Fani skoków wiedzą o co chodzi Smile
Cel : Chciałbym , aby gra była bardziej realna .
Plusy : Urozmaicenie gry
Minusy : niech Administracja się wypowie w sprawie minusów .
 
#2
Ja myślałem, że to jest już w grze od początku
 
#3
Nie ma Smile
 
#4
Wiatr jest. I jest pokazane jakie warunki wietrzne miał zawodnik, gdy oddawał swój skok.
Niestety, ale do noty się nie wlicza. Tzn. jest napisane jaki jest wiatr, ale nota zostaje bez dodawania i odejmowania wiatru.
Może to i dobrze, bo nie zawsze jak mamy dobry wiatr to lecimy daleko. A notę mamy tylko 1, więc było by bardzo mało pkt. za notę.
Gdyby było 4 sędziów i nota było by 4x większa to można było by się bawić z dod. i odej. pkt. za wiatr.
 
#5
Wejdź w dział propozycje dodałem też pomysł z większą ilością sędziów . Dla mnie to dobry pomysł i z większą ilością sędziów i dodawanie i odejmowanie punktów za wiatr Big Grin
 
#6
Mi się pomysł podoba Smile Jestem za tym żeby gra się stawała coraz bardziej realna Smile
 
#7
Pomysł odpada bo już to jest w grze, razem z dodaniem wiatru to już od razu były pkt dodane i odejmowane
 
#8
(08-19-2013, 12:24)Administrator napisał(a):  Pomysł odpada bo już to jest w grze, razem z dodaniem wiatru to już od razu były pkt dodane i odejmowane

W takim razie zamykam
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości