Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Podoba sie?
Ankieta jest zamknięta.
Super
100.00%
2 100.00%
Lipa
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widoczne sety
#1
ID/nick:716/Seasi
Pomysł: Proponuję, aby w zakładce sklep były widoczne wszystkie sety znajdujące sie w tej grze. Aktualnie widoczne są te, które możemy ubrać oraz tylko wtedy, gdy nie mamy żadnego na sobie. Chciałbym by były widoczne sety, które możemy ubrać oraz te które będziemy mogli ubrać w przyszłości
Cel: Przejrzystość odnośnie wyposażenia skoczka
Plusy: Ułatwienie gry początkującym, widoczny limit um, itp.
Minusy: Nie widzę
 
#2
Została dodana opcja, że pod zakupionym wyposażeniu pojawia się informacja o wymaganiach na następny możliwy do kupienia set
 
#3
Nie do końca o to mi chodziło, ale dzięki za reakcjęSmile
 
#4
Wiem o co Ci chodziło Smile Chciałeś po prostu, aby była dostępna cała lista setów, a nie tak jak jest do tej pory, że są widoczne tylko te sety, na które spełniamy wymagania
 
#5
Albo nie ma widocznych żadnych, bo mam ubrany jakiś setSmile

Aktualnie nie jest to odpowiednio zrobione. Powiem na moim przykładzie. Posiada set premium. Na dole jest wiadomość widoczne ze od 1,5 tys um jest nastepny set. Ok wszystko fajnie, ale ile ten set daje um? Ze źródeł Mateusza wynika że jest on o wiele gorszy od tego co posiadam. Więc musiałbym sprzedać set kupiony za pp, dostać 4 tys, by przekonać się, że jest to słabszy set i ponownie kupić set za pp? Coś tutaj jest nie takSmile
 
#6
Gdyby została dodana informacja ile set dodaje um. było by w miare dobrze Smile
Wolałbym również liste setów ale lepsze to niż nic Big Grin
 
#7
Temat nieaktywny ponad miesiąc.
Zamykam
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości