Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy podoba Ci się pomysł z Pucharem Narodów ?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Puchar Narodów - o co chodzi?
#1
Witamy,  postanowiliśmy stworzyć Puchar Narodów na wzór Pucharu Narodów w realnych skokach narciarskich. Puchar, który będzie póki co prowadzony na forum nie ma nic wspólnego z obecnie rozgrywanym Pucharem Narodów w grze.
Na czym będzie polegać PN na forum ? Ma on za zadanie wyłonić najlepszą reprezentację w grze na podstawie punktów zdobytych przez reprezentantów w konkursach PK, PŚM, PŚK oraz konkursach drużynowych.  Na koniec sezonu najlepsza trójka otrzyma nagrody:
Pierwsze miejsce   pamiątkowy puchar, 3 mln kasy dla reprezentacji, dla każdego gracza reprezentacji po 300PE oraz 5PP + 20 losowań autografów dla każdego gracza reprezentacji

Drugie miejsce -  2 mln kasy dla reprezentacji, dla każdego gracza po 200 PE oraz 3PP  + 10 losowań autografów dla każdego gracza reprezentacji
Trzecie miejsce - 1mln kasy dla reprezentacji, dla każdego gracza po 100 PE +5 losowań autografów dla każdegogracza reprezentacji





Jeżeli macie jakieś propozycję, pytania, to śmiało, czekamy na wasze opinię Smile
PS. W przyszłości moduł może zostać przeniesiony z forum do gry Smile



Za podliczanie zawodów odpowiedzialni są Karol oraz Clexa89
 
Odpowiedz
#2
Czy klasyfikacja będzie aktualizowana po każdym konkursie? I na jakiej zasadzie będą przydzielane punkty?
 
Odpowiedz
#3
Tak, będzie po każdym konkursie, juz jest nowy temat w tym dziale, w którym dam zasady przydzielania pkt oraz ile pkt zdobyła dana reprezentacja w danym dniu zawodów
 
Odpowiedz
#4
Generalna klasyfikacja też będzie po każdym dniu aktualizowana, co by mieć na bieżąco wglad kto prowadzi itd?
 
Odpowiedz
#5
Chciałbym, aby była po każdych zawodach, jednak nie zawsze mam czas i czasami może być aktualizowana ona dopiero w weekend. Możliwe, że będę szukał kogoś do pomocy i kto się tym zajmie Smile
 
Odpowiedz
#6
Ja z miłą chęcią pomogę z Pucharem Narodów na forum Wink
 
Odpowiedz
#7
A może by tak dać pamiątkowe puchary (złoty, srebrny i brązowy) dla wszystkich trzech miejsc?
 
Odpowiedz
#8
Jeśli temat dalej jest aktualny, to ja również mogę przyłączyć się do zabawy i pomogę w organizacji Smile
 
Odpowiedz
#9
i za nami zaraz koniec sezonu Tongue Puchar Narodów chyba do Japonii Tongue
 
Odpowiedz
#10
Pucharem Narodów na forum
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości