Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zatrudnienie sztabu
#1
mam pytanie. Jak odbywa się zatrudnienie pracownika sztabu? widnieje tam cena i pensja, stąd pytanie pensja jest naliczana co jaki okres czasu? co miesiąć, tydzień a może jednorazowo?
 
Odpowiedz
#2
(02-27-2018, 13:06)bastek2191 napisał(a):  mam pytanie. Jak odbywa się zatrudnienie pracownika sztabu? widnieje tam cena i pensja, stąd pytanie pensja jest naliczana co jaki okres czasu? co miesiąć, tydzień a może jednorazowo?

Pensja wypłacana jest codziennie automatycznie o godzinie 1 w nocy. Jeśli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy na koncie głównym, pensja pobierana jest z banku. A jak i tam zabraknie, to dany pracownik ze sztabu jest zwalniany (i musisz go zatrudnić na nowo).
 
Odpowiedz
#3
A no to nie wiedziałem, że codziennie. Tak więc fajnie wiedzieć, że to tak wygląda.
_____
 
Odpowiedz
#4
[quote='Maksym47' pid='41845' dateline='1520249587']
A no to nie wiedziałem, że codziennie. Tak więc fajnie wiedzieć, że to tak wygląda.
_____


Jak już zatrudnisz jakiegoś pracownika sztabu (nawet tylko jednego i najtańszego, nie dotyczy sponsora) to informacja ta tam widnieje: przykład na trenerze, "Pensja jest wpłacana automatycznie codziennie o godzinie 1.00. Jeśli nie masz odpowiedniej sumy na koncie głównym, pieniądze są pobierane z konta bankowego. Jeśli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy na koncie bankowym trener jest zwalniany." Sponsor również wypłaca pieniążki codziennie o 1 w nocy.
 
Odpowiedz
#5
Ja niestety nie wiem jak to zrobić Tongue
 
Odpowiedz
#6
(06-30-2018, 13:45)Awak258 napisał(a):  Ja niestety nie wiem jak to zrobić Tongue

ale co nie wiesz jak zrobić?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości