Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasady/Nagrody Typera Skoków Narciarskich
#1
Witam, wznawiamy Typera Konkursów skoków narciarskich ! Zasady są bardzo proste, a udział w typerze może wziąć każdy gracz SJ Smile
 1.  Swoje typy podajemy w wątku, który jest poświęcony danemu konkursowi !
 2. Każdy gracz może oddać jeden typ.
 3. Typujemy do momentu rozpoczęcia konkursu, posty dodane po rozpoczęciu konkursu nie są brane pod uwagę.
 4  Za każdy poprawny typ gracz otrzymuje jeden punkt.
 5. Typujemy najlepszą piątkę konkursu.
 6. Za poprawne wytypowanie całej "5" gracz otrzymuje +3pkt.
 7. Przy każdym konkursie pojawiać się będą 3 KUPONY,  za których poprawne obstawienie również można zdobyć punkty do klasyfikacji końcowej.
 8. Nagrody zdobywa najlepszych trzech graczy po ostatnim konkursie w sezonie tj. 25-03-2018 Planica 
 9. Po każdym typerze punkty są podliczane i dodawane do klasyfikacji generalnej.
 10. Życzymy miłej zabawy.
 11. Jeżeli masz jakieś pytanie, zadaj je w tym wątku.

Informacja o nagrodach już niebawem !
Nagrody:
1miejsce: 10pp,  2mln PLN, 300PE.
2miejsce: 7pp, 1,5mln PLN, 200PE
3miejsce: 5pp, 1mln PLN, 100PE


Organizatorem typera jest Karol ID:7
 
Odpowiedz
#2
Czyli max możemy zdobyć 8 pkt z typowania pierwszej "5"? A ile za "kupony"?
 
Odpowiedz
#3
Zastanawiam się czy za poprawnie obstawiony kupon 1pkt czy w zależności od trudności kuponu będzie ilość pkt
 
Odpowiedz
#4
Jak na moje może być 1 pkt za kupon, bo czasami można mieć po prostu farta, więc równa punktacja za każdy kupon bez względu na stopień jego trudności byłaby sprawiedliwa dla wszystkich Smile
 
Odpowiedz
#5
Jeżeli będzie 1-3 pkt w zależności od poziomu trudności to będzie ciekawiej Tongue Przy typowaniu czołowej 5 konkursu również można mieć farta Tongue
 
Odpowiedz
#6
I tak zrobimy, za jeden kupon można zdobyć 1-3 pkt w zależności od trudności pytania. Przy kuponie będzie podana ilość pkt jakie można zdobyć za poprawne wytypowanie Wink
 
Odpowiedz
#7
Dobra! Przekonałeś mnie! ;p
 
Odpowiedz
#8
Za kupony punktacja jest jasna. A jeśli z całej piątki uda mi się trafić tylko jednego skoczka, to też dostaję jeden punkt? Jak dwóch, to dwa? itd.? A wszystkich to 8pkt?
 
Odpowiedz
#9
Dokładnie Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości