Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Witamy na forum SJ
#1
Cieszymy się, że z nami jesteś Smile

Niniejszy Dział to najlepsze miejsce na poznanie graczy SJ.

Przywitaj się i napisz kilka słów o sobie - czym się zajmujesz, jak i kiedy trafiłeś na Ski Jumps, czym się interesujesz (skokami oczywiście Wink)

Pamiętaj, że pierwszy post to Twoja wizytówka, dlatego warto napisać coś więcej niż samo "cześć"  Tongue

Zachęcamy do autoprezentacji i mamy nadzieję, że zostaniesz z niami i grą na dłużej!
 
Odpowiedz
#2
To może ja zacznę Wink

Na Ski Jumps trafiłem przez portalmmo.pl - polecam! Czy się zajmuję? Branża IT, ślęczenie przed kompem, nic ciekawego Wink Zainteresowania? Piłka nożna, skoki (oczywiście!), F1, ekonomia.

Nigdy nie widziałem gry przeglądarkowej w temacie skoków, więc również mam nadzieję, że zostanę tu dłużej Smile
 
Odpowiedz
#3
Hejka Wink Ja również witam Smile
---
biopreparaty do ścieków
 
Odpowiedz
#4
Witam Smile
 
Odpowiedz
#5
Tyle tu już siedzę i nawet się nie przywitałam ;p eh, te moje maniery Big Grin

To tak... Mam na imię Paulina i w tym roku skończyłam 29 lat, ale jak widać to nie przeszkadza mi grać w moje ulubione gry, które uwielbiam! Interesuję się oczywiście skokami, lubię pograć w dobrą grę planszową, wyjść do kina czy na spacer. Jestem świeżo upieczonym ratownikiem medycznym, który swoją karierę zaczyna delikatnie - od obstaw różnych imprez masowych, sportowych itd. Uwielbiam pomagać ludziom stąd pewnie ratownictwo Wink

Na Ski-Jumps trafiłam kilka lat temu, lecz grę przegrałam - taki los, ot. Teraz gram z powrotem od stycznia i tak łatwo się mnie nie pozbędziecie ;p

Pozdrawiam! Jak coś to walcie jak w dym, odpowiem na każde pytanie! Smile
 
Odpowiedz
#6
Cześć wszystkim Smile Ja też jestem tu nowy Smile
---
fototapeta na wymiar
 
Odpowiedz
#7
Witam wszystkich gorąco.

__
https://www.depilacjagdynia.pl
 
Odpowiedz
#8
Witam serdecznie
 
Odpowiedz
#9
(09-26-2018, 21:53)szymonnicole napisał(a):  Witam serdecznie

Witaj! Może coś opowiesz nam o sobie? Smile
 
Odpowiedz
#10
Jestem Roksana, mam 20 lat! Interesuję się piłką nożna, na co dzień gram w I lidze kobiet, jestem Trenerką piłki nożnej, lubię skoki, podróżowanie i czarny humor Big Grin. Także jeśli ktoś ma ochotę pożartować, to śmiało. Lubię gierki sportowe i pisanie na blogu.
Na Ski wpadłam przez innych znajomych, kiedyś wydawało mi się to mało ciekawe, lecz dziś zostaje tu na dłużej! Big Grin

Również Pozdrawiam i Witam wszystkich! Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości