Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Nabór na Redaktora Ski Jumps
#11
Chętna na to stanowisko.
 
Odpowiedz
#12
(03-09-2018, 16:49)admin napisał(a):  W związku z dynamicznym rozwojem gry poszukujemy Redaktora, który dołączy do SJ Teamu!
Przed osobą na tym stanowisku będzie stało wiele wyzwań, ponieważ potrzebujemy różnorodnych działań:

1) Opracowanie nowego, globalnego FAQ, który będzie opublikowany na forum w specjalnie wyznaczonym miejscu oraz na blogu. Docelowo nowe FAQ zostanie opracowane w postaci jednego, spójnego dokumentu pdf.

2) Recenzja gry i poradniki – poszukujemy osoby/osób, które są chętne przygotować recenzję SJ oraz/lub poradnik. Materiały zostaną opublikowane na Portalu MMO i będą intensywnie promowane w grze. Twórca zostanie wyróżniony zamieszczeniem krótkiej notki ze zdjęciem. Przykład recenzji TUTAJ (nie widzę problemu, aby powstała kolejna), poradnik docelowo będzie miał taką formę.https://velvetskin.pl/endolifting-fotona4d/ 

3) Rozwój naszego bloga, na którym publikujemy artykuły związane z tematyką skoków narciarskich tj. biografie słynnych skoczków i trenerów, opisy Turniejów i Olimpiad, pojęcia i definicje typu Punkt K, skocznia mamucia etc. Na życzenie artykuł zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem (lub nickiem) wraz z notką i zdjęciem.

4) Wsparcie w promocji gry – aktualnie prowadzone są różne działania w tym zakresie i wszelkie wsparcie w przyciąganiu nowych graczy jest mile widziane. Przykładowe działania i przydatne umiejętności to:
- pisanie postów i komentarzy o grze
- przygotowywanie tekstów marketingowych (copywriting)
- dodawanie SJ do katalogów, stron i baz z grami oraz topek
- badania graczy – co się podoba a co nie? ogólna ocena gry (mocne i słabe strony), badania użyteczności/UX – interfejs, ew. modyfikacje
- prowadzenie kont SJ w mediach społecznościowych (snapchat, instagram, twitter, mikroblog)  lub strona na wikia, blog, fanpage związane z grą

5) Przygotowanie filmu typu gameplay, wieści z gry lub inne – w dalszej perspektywie można otworzyć kanał na YT i tam publikować video. Każdy filmik będzie miał zapewnioną porządną promocję.

Jeśli ktoś jest zainteresowany przynajmniej jednym z tych punktów, proszę zgłąszać swoją kandydaturę. Każda osoba w SJ Team otrzymuję za darmo Konto Premium, dodatkowo w zależności od zakresu wsparcia przewidujemy indywidualne gratyfikacje w PP, PE, $$$ i innych dobrach. Swoje zgłoszenia proszę przygotowywać w poniższej formie:

Wiek + kilka zdań o sobie:
Dlaczego TY:
Czym chciałbyś się zająć jako Redaktor:
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości