Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terminarz i zawody
#1
Jest poważne przesunięcie w terminarzu. Dzisiaj jest 36. a nie 37. dzień sezonu i te zawodu drużynowe co wiszą i przeszkadzają mają być dopiero dzisiaj...
 
Odpowiedz
#2
(03-24-2018, 10:38)Clexa89 napisał(a):  Jest poważne przesunięcie w terminarzu. Dzisiaj jest 36. a nie 37. dzień sezonu i te zawodu drużynowe co wiszą i przeszkadzają mają być dopiero dzisiaj...

Dzięki za zgłoszenie, wynika to z przepięcia gry na nowy serwer - teraz gra działa szybciej. Naprawiamy problem, który powinien być ostatnim związanym z terminarzem.
 
Odpowiedz
#3
Mam nadzieję, że do zawodów drużynowych dla juniorów o 17 będzie wszystko działało.
 
Odpowiedz
#4
Mam również nadzieję, że zawody wiekowe odbędą się faktycznie jutro a nie wg kalendarza. Jak wam idzie naprawa? Bo nie można redukować zmęczenia, trenować itp. itd. i wszystko jest przesunięte o 5h do tyłu.
 
Odpowiedz
#5
Bo aktualnie zawody wiekowe np. dla 16-latków kwalifikacje maja byc o 4 w nocy a pierwsza seria o 9 nad ranem.
 
Odpowiedz
#6
No właśnie jak naprawa ? Bo mam pełne zmęczenia a jutro wiekowe więc wypadałoby to zmniejszyć
 
Odpowiedz
#7
A jednak wiekowe nie działają. I godzina w grze też nie. I sparingi w klubie. Itd.
 
Odpowiedz
#8
Już chyba wszystko działa. Czy ktoś natknął się jeszcze dziś na jakieś błędy ?
 
Odpowiedz
#9
Są może już zapisy na sezon 2018/2019 bo jestem bardzo chętny. Rok temu się nie zapisałem bo brakowało mi czasu.

______________________________________________
All Data Recovery
 
Odpowiedz
#10
Dobrze o tym wiedzieć.

___
polisa emerytalna ranking
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości