Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powołania do reprezentacji
#1
To jest chore że jako selekcjoner muszę szukać aktywnego członka wśród nieaktywnych graczy. Ikonka powołaj do kadry powinna być dostępna w profilu gracza. I trening normalny to całkowite nieporozumienie. Zróbcie coś razy 10 a nie żeby człowiek klikał jak głupi setki razy przez takie błędy ludzie po dwóch trzech dniach grania rezygnują. I z czasem przydało by się zrobić jakąś chociażby najprostszą animację skoku.tylko tyle i aż tyle. Z poważaniem Sylwester Orzeł.   Angry
 
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy to dobre miejsce ale jako że obecnie prowadzę 3 kadry to mam propozycję co można z tym zrobić:
- przy powołaniach wyświetlaliby się aktywni gracze z ostatniego okresu (np. 2 tygodnie do max 1 miesiąca),
- zawodnicy którzy skaczą w PN zostaliby usunięci z tej listy aż przestaliby brać w nich udział,
- jeżeli mamy kogoś w kadrze kto jest nieaktywny (pierwszy punkt/myślnik) to można go jakoś oznaczyć, np. zamiast na biało to na czerwono,
- to co wyżej @wiraszka83 napisał żeby na profilach użytkowników była opcja powołań. Dodatkowo rozwinąłbym to także o powołanie do drużyny i mieszanej oraz analogicznie do tego odwołania.

Naprawdę czasem szału można dostać jak chcę się uzbierać najlepszą i aktywną kadrę lub przy przesuwaniu zawodnika z np. seniorów do juniorów. Bywa że na liście zawodników szukam jednego ponad 5 minut. Mam nadzieję że ten temat z moim postem nie zaginie i zostanie zauważony i co najważniejsze administracja coś z tym w końcu zrobi.
 
Odpowiedz
#3
Zgadzam sie z tym. Przewijanie tej listy jest denerwujące strasznie. Postaram sie cos załatwić.
 
Odpowiedz
#4
Dobrze byłoby coś zrobić z tym przewijaniem bo to faktycznie irytujące
PORÓWNAJ CENY OKIEN 
 
Odpowiedz
#5
Cieszę się że już zostało to naprawione Smile
https://pozyczkase.pl/pozyczki-bez-weryfikacji-telefonicznej/
 
Odpowiedz
#6
Dobrze, że jak na razie nie ma takich problemów już

___________________________________
Zapisz się tutaj na kurs angielskiego a1 online!
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości