Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrypter LUA - pomoc przy modzie do gry
#1
Cześć wszystkim. Piszę do was z zapytaniem czy jest tu ktoś kto w miarę ogarnia skrypty lua/luc. Po co? Otóż jest pewna mała grupa moderska która tworzy sporą modyfikację do gry Skoki Narciarskie 2006 jednak na ich drodze stoi jeden poważny problem. Otóż ciężko jest im napisać dekompiler do podanych wyżej skryptów co mocno utrudnia i wydłuża im pracę. Potrzebowaliby aby taki napisać lub przynajmniej naprawić ten który mają. Myślę że w zamian możnaby np. umieścić w samej grze jakiś baner reklamowy Ski-Jumps.pl czy na ich stronie internetowej. Sama modyfikacja jest zupełnie za darmo i celem jej jest przywrócenie do żywych gry o skokach narciarskich no i dobra zabawa. Może znajdą się tu tacy którzy znają się na rzeczy.
Dla zainteresowanych: https://www.facebook.com/sn06mod/ https://www.ewintergames.pl/
Jak widać pierwsza wersja już jest i całkiem sporo zmiana względem oryginału ale przez ograniczenia pracę teraz będą mozolne stąd poszukiwania kogoś, kto przyśpieszy to.
 
Odpowiedz
#2
Który gry przeglądarkowe są obecnie najlepsze? W internecie trafiłem na stronę https://najlepszegry.com.pl/gry-przegladarkowe.html gdzie dowiedziałem się dużo odnośnie tego typu gier i mocno mnie, to zainteresowało. Z góry dziękuje każdemu za odpowiedzi. Jestem początkującym graczem i potrzebuję czasu, aby wszystko ogarnąć.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości