Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ?
#1
Witam, z tej strony Karol Big Grin Dla niektórych znany, innym nie, nie o to chodzi, myślę, że warto podyskutować na temat zmian jakie można wprowadzic, by nowy gracz został w grze, Ja praktycznie nie gram (brak czasu) dlatego chciałbym na początek zapytac was czego brakuje na starcie gry, zresetowałem zawodnika by zobaczyc czego brakuje.

 Wiadome nie chodzi o to by nowy gracz od razu dostał szansę na TOP1, bo byłoby to nie fair wobec obecnych graczy ze sporym stażem, ale może są pewne rzeczy, które w pewnym stopniu można zmienić, żeby nowy gracz zobaczył, ze jest sens poswięcic czas a za jakiś czas zobaczy tego rezultaty w postaci dobrych wyników. Kolejna sprawa czy Admin chce coś zmieniać ? Big Grin Bo my tu mozemy pisać, wymyślać uj wie co, ale muszą być  choćby słowa, że tak, małymi kroczkami będziemy coś zmieniać. Gra chce zarabiać, gracze chcą  rywalizować, mozna coś zwiększyc, cos zmniejszyc, zacząć od tych prostych spraw, niech gracze zobaczą też, że admini/techniczni działają coś tutaj Smile Możlwie, że coś niezrozumiałe i bez ładu napisane, ale główna myśl i powód tej dyskusji jest zawarty już w samym temacie. Pozdrawiam i liczę na Was, bo sentyment do tej gry jest większy niż  wam się wydaje Tongue
 
Odpowiedz
#2
1. Nowy gracz dostaje 5 losowań na start, Czy to odpowiednia liczba ? WYlosuje 5 autografów i co ? Nic z tego nie ma, myślę, że nowy gracz po zobaczeniu nagród za autografy widzi tam pierwszą szansę na szybszy rozwój i wie, ze jak zbierze kolekcje to będzie miał łatwiej, ale HALOOOOO!!! On tą kolekcje będzie zbierał ile ? min tydzień, co ja mówię, ze dwa pewnie, bo moze trafic autografy w treningu, ale.... za co ma trenować ? PE musi przeznaczyć na pracę i koło się zamyka, musi żmudnie kilka dni pracować by mieć na trening/ gdzie wynagrodzenie jest śmieszne w porównaniu do opłaty treningu. Administracja moim zdaniem powinna pomyśleć nad zwiększeniem autografów na start. Liczba ? Myślę, ze min 20, zawsze to ma łatwiej,, liczba jest do ustalenia.
 
Odpowiedz
#3
Moze wieksza róznica w treningu zeby starszym jeszcze jakos spowolnic rozwój tych um
Wiem ze z wiekiem spada ilosc trenowanych um w treningu normalnym ale moze by cos z tym pokombinował.

I by było fair wobec weteranów gry bo tych nowych tez by to czekało za pare sezonów
 
Odpowiedz
#4
(09-03-2019, 18:17)Razor123 napisał(a):  Moze wieksza róznica  w treningu zeby starszym jeszcze  jakos spowolnic rozwój tych um
Wiem ze z wiekiem spada ilosc trenowanych um w treningu normalnym ale moze by cos z tym pokombinował.

I by było fair wobec weteranów gry bo tych nowych tez by to czekało za pare sezonów

Może by np. od 50tys danej um, jeden trening pobierał więcej PE ? 50-100tys wybicia pobiera 4PE za każdy wytrenowaną umke, 100tys-150tys pobiera już 6PE, spowolni to rozwój, albo zmusi  zbierania PE Tongue co też = spowolnienie, ponieważ np. autogrfy nie pójdą już bezposrednio na umiejętnosci, tylko na PE, a i taki zabieg sprawi, że tych PE będzie brakować nie tylko nowym graczom, ale i weteranom Wink
 
Odpowiedz
#5
2. Proces oszczędzania Energii - pomysł bardziej dla graczy, którzy nie mają $ by wydawać na grę, ale chcieliby w którymś tygodniu np. powalczyć o TOP tygodnia czy po prostu odłożyć PE, bo nie maja obecnie hajsu na trening. obecnie za każde wpłacone 100PE do schowka musimy zapłacić 2PP, Proponuje by perwsze 100PE danego dnia było można wpłacić za darmo, pozwoli to nowym graczom/ graczom nie majacych PE oszczędzać by w którymś momencie rywalizować z graczami posiadającymi PE Wink
 
Odpowiedz
#6
EDIT !!! Schowek nie działa !!!! Tylko u mnie ?
 
Odpowiedz
#7
Cześć Karol, jak najbardziej widzimy konieczność wprowadzenia ułatwień dla nowych graczy i na pewno zostaną wprowadzone rozwiązania, które pomogą im szybciej rozwinąć skrzydła. Widzimy pewne zaburzenia w balansie gry w tym zakresie, które należy zniwelować. Aktualne propozycje, które są rozważane podajemy poniżej, z chęcią poznamy opinie graczy w tym zakresie.

1. Miesięczna Ochronka obejmująca jedno lub oba rozwiązania:
A) Trening normalny za 1/2 ceny przez pierwszy miesiąc
B) Siłownia bez Konta Premium przez pierwszy miesiąc

2) Zwiększenie przydzielanej losowo UM na start - aktualnie jest od 1% do 5% najlepszego zawodnika, propozycja zwiększenia od 5% do 15%

3) Zwiększenie PLN, PE i PP na start o 100% + dodanie 15 gratisowych losowań

Od nowego sezonu planujemy wprowadzić podniesienie minimalnego wieku dla występów w PK na 17 lat.

Ps. Co ze schowkiem, ponieważ nie otrzymaliśmy zgłoszeń w tej sprawie?
 
Odpowiedz
#8
Schowek musiał mieć chwilowy błąd, error mi wyrzuciło, ale już jest okej. Mogłbyś rozwinąc 2 punkt ? Bo nie rozumiem, jak to losowo 1-5 % teraz przydziela, nie jest to stała i nie wynosi ona 5 % ?
 
Odpowiedz
#9
Jeżeli gracz otrzymuje te 5% um TOP1 to niech też otrzymuje 5% stażu TOP1 Wink
 
Odpowiedz
#10
Czemu podnosić minimalny wiek dla występów w PK ? Nowy gracz wtedy nie będzie mógł występować w reprezentacji ?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 2 gości