Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ?
#1
Witam, z tej strony Karol Big Grin Dla niektórych znany, innym nie, nie o to chodzi, myślę, że warto podyskutować na temat zmian jakie można wprowadzic, by nowy gracz został w grze, Ja praktycznie nie gram (brak czasu) dlatego chciałbym na początek zapytac was czego brakuje na starcie gry, zresetowałem zawodnika by zobaczyc czego brakuje.

 Wiadome nie chodzi o to by nowy gracz od razu dostał szansę na TOP1, bo byłoby to nie fair wobec obecnych graczy ze sporym stażem, ale może są pewne rzeczy, które w pewnym stopniu można zmienić, żeby nowy gracz zobaczył, ze jest sens poswięcic czas a za jakiś czas zobaczy tego rezultaty w postaci dobrych wyników. Kolejna sprawa czy Admin chce coś zmieniać ? Big Grin Bo my tu mozemy pisać, wymyślać uj wie co, ale muszą być  choćby słowa, że tak, małymi kroczkami będziemy coś zmieniać. Gra chce zarabiać, gracze chcą  rywalizować, mozna coś zwiększyc, cos zmniejszyc, zacząć od tych prostych spraw, niech gracze zobaczą też, że admini/techniczni działają coś tutaj Smile Możlwie, że coś niezrozumiałe i bez ładu napisane, ale główna myśl i powód tej dyskusji jest zawarty już w samym temacie. Pozdrawiam i liczę na Was, bo sentyment do tej gry jest większy niż  wam się wydaje Tongue
 
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - Karol - 09-03-2019, 17:50

Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości