Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ?
#41
Cześć. Tutaj Świeżak (nie, nie z Biedronki).
Moje pierwsze wrażenia? Gra na początku trochę przytłacza ilością pasków itp. Nie do końca wiadomo gdzie co znaleźć. Kolejna sprawa to wieczne odświeżanie się strony i konieczność ciągłego "zjeżdżania w dół". Powiadomienia z pracy czy specjalizacji nie przychodzą jeśli nie wejdzie się w daną zakładkę, a do tego wszystkie są identycznie oznaczone w poczcie.
Myślę, że warto zainwestować w przejrzystość i delikatnie lżejsza oprawę graficzną (wiem, że to rzecz drugorzędna i kłopotliwa przy małym zainteresowaniu graczy).
 
Odpowiedz
#42
Jako nowy gracz z wspomnieniami z lat dawnych cieszę się, że jeszcze mogę zagrać i przywrócić sobie młodość. Co do zachęcania nowych graczy to wydaje mi się, że sama gra to wystarczająca zachęta i te bonusy na start są dobre. Każdy ma inne wymagania wiadome.
https://berich.eu/polecane-inwestycje/page/2
 
Odpowiedz
#43
Nie każdego będzie przyciągać nostalgia. Zakładam też, że wielu starych wyjadaczy aktualnie jest na tym etapie życia, na którym nie mają już czasu na przesiadywanie przed komputerem. Być może warto zareklamować jeszcze gdzieś dalej, żeby zachęcić nowych i młodszych Big Grin
Upały takie, że chciałoby się przyspieszyć nadejście zimy
 
Odpowiedz
#44
Myślę, że jak im się gra spodoba to w niej zostaną.
 
Odpowiedz
#45
z takim graniem w ciula przez adminów to nikt nie będzie grał
 
Odpowiedz
#46
Nikt nie będzie chciał grać gdzieś gdzie błędy napraiwa się po kilka miesięcy i jeszcze nie mogą naprawić. Nikt nowy nie dojdzie a na dodatek gracze którzy grają odejdą i nikt nie zostanie
 
Odpowiedz
#47
mam propozycję dla techników niech zgrają w warcaby.Najmniejszy problem naprawiają tygodniami,podejrzewam że mój 9 letni syn szybciej by to naprawił
 
Odpowiedz
#48
Jeśli to kogoś zainteresuje w celu przyciągnięcia nowych graczy dałbym na start zchociaz 20-30k stażu pracy. Obecnie nowy gracz wchodzi do gry, zrobi 30 treningów i nie ma kasy.

Z pracy +/- 5k za jedną podczas gdy trening kosztuje 3.5-4k. Bez kupna PP i kasy za PP nie ma nie da się mieć kasy na trening. Kręgielnia za zwykle autografy (o które nie jest łatwo, dwa tygodnie trenowania maksymalnego i lewo kilka autografów trafiłem) nie daje prawie nic (jakieś 20k) więc też za dużo za to nie potrenuje.

Jest na start blisko 150k umiejętności, a kasy tyle co przy 0 przez co cały tydzień trzeba zbierać kasę żeby jednego dnia potrenować ma max, a i to może nie wystarczyć. Nie wspominając o innych wydatkach jak sprzęt czy trener.
 
Odpowiedz
#49
W sumie to wszystkie powyższe pomysły są bardzo ciekawe, można pomyśleć nad takim rozwiązaniem

____________________________
Zapisz się na kurs projektowania wnętrz online
 
Odpowiedz
#50
Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów
--------------------------------
Podkład pod tort
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 2 gości