Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s3]
#1
ID/login konta/zawodnika: Krzysztof Bigas
Od kogo otrzymano bana: Dominik Harbich
Ban został nałożony na *:24-27.11.19
Powód bana: multikonto, oszustwo na autografach
Krótki opis zdarzenia: dzisiaj próbując się zalogować, otrzymałem komunikat o banie.
Posiadam tylko jedno konto na którym akceptuje oferty nie zwracając uwagi na to od kogo pochodzą, sam też wystawiam dużo ofert.
 
Odpowiedz
#2
[font=Arial]Na nie jestem. Dziwnym trafem wymiany autografow przeważnie z 3 postaciami które są podejrzewane o to samo.
 
Odpowiedz
#3
(11-24-2019, 14:48)Mlodyuk88 napisał(a):  [font=Arial]Na nie jestem. Dziwnym trafem wymiany autografow przeważnie z 3 postaciami które są podejrzewane o to samo.

Czyli według Ciebie mam, aż 4 konta?
 
Odpowiedz
#4
Nie wiem. Moze Ty nam powiedz.
 
Odpowiedz
#5
W ogóle to jest chore, że zostałem zbanowany za coś o co jestem podejrzany(multikonto), bo chyba sama wymiana autofrafów tak, żeby mi się opłacało nie jest nielegalna?
 
Odpowiedz
#6
Prosze Cie. Wymiana autografu 1 na 77 78 nie jest korzystna. Masz bana do 27. Nastepnym razem pernamenty. Krzysztofie Andrzeju czy jak masz na imie konirc oszustw.
 
Odpowiedz
#7
Żadnego sensu nie ma rozmowa z Tobą, ale może sprawdzisz godziny logowania, bo ja często loguje się w czasie w którym mało kto gra, a rzadko rano. Jeżeli inne konta logują się rano to można wywnioskować, że nie gra nimi jedna osoba... chyba, że ktoś poświęca tej grze 24/7, ale ja na pewno nie mam na to czasu.

PS. Moglibyście coś zrobić, żeby zbanowanym graczom nie przychodziły maile typu "twój skoczek czeka na Ciebie"!
 
Odpowiedz
#8
Nick, ID:AMG Od kogo otrzymano bana:Harbich 
Data i godzina otrzymania bana:27.11.19
Powód bana:multikonto 
Krótki opis zdarzenia:za co ten ban od ostrzeżenia nic nie robilem
 
Odpowiedz
#9
Zakładanie kont. Znalazłem 36 twoich kont. Nie bede sie tłumaczył. Ogólnie powinieneś założyć nowy watek a nie w tym. Moze i nic nie zrobiłeś ale oszukiwałeś dość długo wiec ciesz się ze tylko na 3 dni kara. Powinna być kara.banem na stałe.
 
Odpowiedz
#10
Krzysztof ty mozesz sie juz logować
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości