Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielkanocne Opowiadanie o "Króliczku"
#1
Star 
Pierwszą zabawą jaką przygotowaliśmy dla was z okazji Świąt jest bardzo prosta, należy ułożyć opowiadanie o "Króliczku". Liczymy na waszą kreatywność, opowiadanie może być śmieszne, straszne lub jakie będziecie chcieli
.

ZASADY:
1. Opowiadanie musi mieć co najmniej 500 znaków !! zamieszczamy je w tym temacie
2. Na dole opowiadania umieszczamy nazwe postaci, id oraz serwer
przykład
Maestro (id: 3 ) SZYBKI TURNIEJ  
   


NAGRODY:

Najlepsze Opowiadania zostaną wynagrodzone 25PP oraz 15 losowaniami autografów oraz zostaną opublikowane w gazetce !!
A dla wszystkich którzy wezmą udział w zabawie gwarantujemy 7 losowań autografów oraz 150 PE


NA OPOWIADANIA CZEKAMY DO PONIEDZIAŁKU GODZINA 20:00
 
Odpowiedz
#2
heman ID 3346 Nowe Igrzyska
Pewnego razu był sobie króliczek , jak każdy w jego rodzinie niczym się nie wyróżniał może tylko tym że chciał wszystko wiedzieć , wszystkiego dotknąć i wszystko widzieć . Zawsze chodził za rodzicami , patrzył co robią i jak to robią , słuchał co mówią i jakich słów używają . Jego bracia i siostry żyli sobie tak jak on w spokojnym i bogatym Królikowie ale ich ciekawość była inna całkowicie inna . Bawili się , rozrabiali i jak dzieci o wszystko prosili rodziców a wiadomo ze rodzice kochają swoje dzieci i wszystko dostawały . Naszemu króliczkowi tak jak i rodzeństwu niczego nie brakowało . I tak życie w Królikowie upływało w spokoju , sielance i ciszy aż pewnego razu stało się . Na miasto napadł Królikowirus , wstrętna i bezwzględna bestia ! W mieście już nie było spokoju , każdy się bał o siebie i rodzinę , siedział w w norce i z niej nie wykicał , nikt nie przypuszczał że może coś takiego nastąpić . Zbliżało się Święto Wielkanocne i zapowiadało się że to już nie będzie święto radości , rodziny i pięknej wiosennej pogody . Było strasznie . Tadam i wtedy właśnie nasz króliczek od wszystkiego wymyślił jak pozbyć się wstrętnego Królikowirusa . Nie na darmo wszystkim się interesował Smile Wystarczyło kilka ziół , troszeczkę suszonych owoców i dużo wody . Nasz króliczek zrobił z tego wywar i spokojnie czekał na wstrętnego i znienawidzonego wroga całego miasta . Nadszedł już ten dzień , słychać było skrobanie i skrobanie i przesypującą się ziemię . STRACH !!! Pojawia się on , Królikowirus. Ale nasz bohater był już przygotowany i oblał przygotowanym wywarem wstręciucha i stało się , Królikowirus jęczał , skręcał się , trząsł izrobił się taki malutki , malutki aż znikł . Całe miasto się cieszyło z pokonania tego zagrożenia , dziękowali króliczkowi a jego rodzice byli z niego bardzo dumni . A był to poniedziałek i na tą cześć co roku o tej porze całe miasto polewa się wodą Smile Zdrowych Spokojnych Świąt Wielkanocnych !!!
 
Odpowiedz
#3
Karol ID:28 NoweIgrzyska

Pewnego wielkanocnego dnia przebywający na kwarantannie króliczek o imieniu Zajc postanowił znaleźć sposób na nudę. Poszukiwał rożnych sposobów, malował jajka, biegał po chałupce i oblewał wszystkich wodą, podjadał marchewki, skakał, kicał hałasował. Jednak wszystko go po chwili mu się nudziło, a sprzątanie zalanego mieszkanka woogle go nie interesowało. Dumał i dumał aż wydumał ! Króliczek bardzo interesował sie skokami narciarskimi, jednak jako, że zajączkowe TV nic mu nie puszczało, a nawet w ŚWIETA było skupione na puszczaniu "szkoły z zajaczkowem" postanowił skorzystać z króliczego netbooka. Króliczek już po krótkiej chwili znalazł wspaniałą grę o skokach narciarskich. Miał bardzo duży dylemat z którego serwera skorzystać. Z jednej strony "Szybki serwer" z drugiej "Nowe Igrzyska". Zajc po przeglądnięciu forum oraz przeczytaniu bloga postanowił zagrać na serwerze NOWE IGRZYSKA. Olśniony blaskiem SKI JUMPS młody fan skoków postanowił wziąć sie za ostry trening, Dni miały, a Zajc podnosił swoje umiejętnosci i szykował sie do startu w Pucharze Narodowym. Pierwszy start i wspaniałe zwycięstwo. Już po chwili Zajc jednak skakał w reprezentacji Królików. Konkurs za konkursem i Zajc wygrał Puchar Kontynentalny. Również w konkursach druzynowych bardzo dobrze szło jemu oraz nieco słabszym króliczkom. Końcowy triumf odniosła jednak reprezentacja Zająców. Tak juz po pierwszym sezonie Zajc stał sie gwiazdą SJ i postanowił, że w nowym sezonie wystartuje w PŚ. Debiut w PS przypadł na zawody przed własną publicznośćią, 100tys króliczków(jak podczas pamiętnych zawodów w Zakopanem) oczekiwało zwycięstwa. Niestety wszystkie marzenia o wspaniałym debiucie i chwale wśród 100tys króliczków popsuł Andrzej125. Po tych zawodach nasz bohater niestety sie załamał oraz stracił motywację do dalszych treningów, wydawało się, że to szybki koniec wspaniałej kariery Zajca. Postanowił zakończyc karierę, jednak podczas pożegnalnego konkursu podczas skoku ujawiła mu sie postać PRAKróliczka -Maestro i podarowała mu WIELKANOCNE JAJKO -Pisanka. Pisanka mocy sprawiła, że króliczek kontynuował karierę i pokonywał wszystkich rywali . Na koniec sezonu siegnął po wymarzoną kryształową kulę. Króliczek wygrywał jeszcze przez dłuuuugi czas.
 
Odpowiedz
#4
Maestro (ID: 3) SZYBKI TURNIEJ

Dnia pewnego był to kwiecień
siedzi sobie króliczek na klozecie.
W ręku fajka w drugiej kawa
i tak mija króliczkowi czas z rana.
Potem shower szybko raz dwa
bo już jest siedemnasta
Gdzie ten czas gdzie on minął
- króliczek nazywa to chwilą.
A ta chwila w życiu bywa
dla króliczka uciążliwa
Przez tą chwile co od rana
zapomniał On o swych badaniach
I co teraz - pomyśl chwile -
by nie wkopać się na minę
Szybko buty , bluza , leci
-Z drogi z drogi - krzyczy na dzieci
Gdy już dobiegł do szpitala
pamiętając o tej chwili z rana
Co na kiblu spędził rano
ze szlugiem i zimną kawą
W ten przypomniał sobie sam
ze czegoś jest tu brak
Bo zapomniał ten niezdara
wziąć  papiery do lekarza
i co teraz mama powie
jak się dowie o tej wtopie
Badań nie ma tak to bywa
Gdy życie króliczka to tylko chwila.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości