Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedłużenie kontraktu
#1
Witam wszystkich,
Zdenerwowała mnie ostatnio sytuacja, gdzie pisałem do zawodnika który miał ważny kontrakt jeszcze kilka dni z moim klubem, że nie będzie miał przedłużonego kontraktu i że będzie wolnym zawodnikiem. Przyjął to do wiadomości i zrozumiał po czym sam najprawdopodobniej na złość przedłużył sobie kontrakt. Dlatego też zwracam się do administratorów gry, aby dokonali zmian związanych z tego typu sytuacjami. Nie może być tak że to zawodnik sam sobie automatycznie przedłuża kontrakt bez mojej akceptacji. Ja nie będę czekać co do minuty jak skończy mu się kontrakt aby go szybko wyrzucić uniemożliwiając mu samemu przedłużenie. Proponuje popracować nad zmianami jeśli chodzi o w/w kwestie. W tej chwili zawodnik którego nie chcemy musi być u nas w klubie ponad 70 dni to jest chore a za zerwanie kontraktu kara 38 mln.
 
Odpowiedz
#2
Jakieś propozycje jak to zmienić? Wyłączyć mozliwość przedłużenia kontraktu przez gracza?
 
Odpowiedz
#3
(01-30-2021, 13:06)Karol napisał(a):  Jakieś propozycje jak to zmienić? Wyłączyć mozliwość przedłużenia kontraktu przez gracza?

dokładnie tak żeby gracz sam nie mógł kliknąć przedłużenia kontraktu a jedyna możliwość jego przedłużenia to wysłanie mojej propozycji jako właściciela celem akceptacji przez zawodnika.
 
Odpowiedz
#4
Bardzo dobry pomysł. Popieram i sugeruję jego wprowadzenie jak najszybciej.
 
Odpowiedz
#5
Ja rownie jestem za. Niepotrzebni zawodnicy przedłużają na chama że tak powiem kontrakt jak najszybciej, byle mieć wypłaty, treningi darmowe i trening na klubowej skoczni. I dni waznosci kontraktu tez powinien ustalac wlasciciel. Tak jak to jest z zawodnikami w pilce, a moze tak zrobic wyzwanie, i zeby wprowadzic mozliwosc sprzedawania zawodnika innym klubom?
 
Odpowiedz
#6
Mam dość radykalne ale bardzo skuteczne rozwiązanie:
1. Na wniosek właścicieli klubów Admini w trybie natychmiastowym unieważnią wszystkie kontrakty przedłużone przez zawodnika a kluby otrzymają zwrot kasy za wypłatę [była dopiero jedna więc to nie problem].
LUB:
2. Właściciel klubu zerwie kontrakt z takim zawodnikiem bez ponoszenia kosztów zerwania kontraktu.
LUB:
3. Właściciel klubu zerwie kontrakt z takim skoczkiem a klub otrzyma rekompensatę w wysokości kosztów poniesionych z tytułu zerwania kontraktu.
Przed wykonaniem powyższych czynności właściciel klubu poinformuje Adminów przez POMOC aby można było sprawdzić i uniknąć zerwania kontraktu przedłużonego prawidłowo.
Mam podobny przypadek w swoim klubie, który będzie mnie kosztował około 30 mln za sezon lub zerwanie kontraktu na chwilę obecną.
Taką kasę można wydać na rozbudowę infrastruktury skoczni i podwyżki kontraktów dla graczy aktywnych.
Każda gra przyciąga potencjalnych graczy jeśli posiada tzw. głębię realizmu. A niestety ten element w SJ skutecznie ją od tego realizmu oddala.
 
Odpowiedz
#7
Ja również jestem za zmianą. Takie coś powinno być zmienione.
 
Odpowiedz
#8
Podpisuję się pod tym. Właściciel powinien decydować na jak długo podpisze kontrakt i nie powinno być opcji aby sam zawodnik mógł sobie nowy kontrakt podpisać.
 
Odpowiedz
#9
Przeanalizujemy ten temat i postaramy się wdrożyć rozwiązanie, aby zawodnik sam nie mógł przedłużać automatycznie kontraktu. Dyskusja jest bardzo pomocna, aby wybrać najlepszą opcję.
 
Odpowiedz
#10
Czy jakies zmiany w tym temacie kontraktów będą wprowadzone??
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości