Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filtr basenowy
#1
Dzień dobry! Niedawno kupiłem basen i teraz muszę jakoś przefiltrować wodę. Powiedz mi, jak wybrać odpowiedni filtr do basenu?
 
Odpowiedz
#2
Posiadanie basenu na swoim terytorium jest bardzo wygodne, ponieważ w każdej chwili możesz zanurzyć się w czystej, czystej wodzie i ochłodzić w upalny dzień. Aby woda w basenie nie zazieleniała, była przezroczysta i bezpieczna, musimy zapewnić jej chemiczne uzdatnianie oraz odpowiednią filtrację lub mechaniczne oczyszczanie wody.
 
Odpowiedz
#3
Cześć! Profesjonalne formuły, którymi posługują się inżynierowie projektując baseny, pomogą w doborze filtra do basenu. Wybierając filtr do basenu, przede wszystkim należy zrozumieć, w jakich warunkach będzie on działał.
 
Odpowiedz
#4
Dzień dobry Mogę doradzić zakup filtra do basenu na https://aquamonkey.pl/filtry.html. Ale zanim wybierzesz typ filtra, musisz zrozumieć normy jego działania. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrozumieć, jest okres obrotu wody, podczas którego całkowicie przechodzi ona przez filtr. Ta wartość jest mierzona w godzinach. W tym celu opracowano specjalną formułę.
 
Odpowiedz
#5
Czy wy też myślicie, że to bardzo dobre rozwiązanie?
 
Odpowiedz
#6
Czy należy go regularnie wymieniać?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości