Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Podoba sie?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
50.00%
3 50.00%
Nie
33.33%
2 33.33%
Nieobchodzi mnie to
16.67%
1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbudowa skoczni
#1
ID/nick:302
Pomysł:Rozbudowa skoczni.
Cel:A więc tak chodzi mi o to żeby było tak jak w grze FT (nie polecam tej gry)
A więc:
Nazwa.............Ilość miejsc......Koszt........ Po ile budowane...Czas rozbudowy....Dochody
Miejsca VIP..........500.............1PP ............ po .........................2H................6 tys
Miejsca siedzące...7000............200tys zł ......po 100 ................ 1H............... 3 tys
Miejsca stojace... 10000...........150tys zł........po 100..................1H................1 tys
Sklepik.................40.............500tys zł.........po 1.................... 4h...............10tys
Oświetlenie...........15..............300tys zł........po 1..................... 24h............. 22tys
Ochrona...............30 .............100tys zł........po 1...................... 2 H .............9tys
Parking................ 60.............50 tys zł........po 1....................... 2 H..............4tys
Sztab.................... 5 ........... 1mln zł ..........po 1...................... 30H.............30 tys
Dochody wpłacane do klubu by były po każdym meczu.
Razem dochodów było by 2 mln starczało by na pensje i trenerów.
Wiem ze niektóre klubu mają stadion rozbudowy na maxi nie tylko wiec można by było wrócić kasę wydaną na rozbudowę i wprowadzić ten pomysł.



PlusyWiecej dochodów i wiecej zabawy
Minusy:niema
 
#2
Szczerze mówiąc to nie wiem czy pomysł dotyczy tego, że ma być wprowadzone to co przedstawiłeś czy sam fakt wyszczególnienia elementów rozbudowy skocznie(a nie stadionu) i dochodów jakie z nich czerpiemy.
 
#3
Temat długo nieaktywny a pomsył z innej gry.
Zamykam
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości