Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
10 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noty sędziowskie
#1
ID/Nick : 6,Marcin
Pomysł : Obecnie otrzymuje się tylko jedną notę za skok . Chciałbym żeby było jak w prawdziwych skokach narciarskich noty od 5 sędziów np. nota od Polaka,Węgra,Niemca,Norwega,Kazacha . Oczywiście narodowości mogą być inne . Każdy sędzia daje notę za skok później zlicza się te punkty <noty> i otrzymuje się łączną liczbę punktów za skok ( to chyba każdy wie)
Cel : Chciałbym , aby gra była bardziej realna Big Grin
Plusy : Urozmaicenie gry .
Minusy : Myślę , że nie ma .
 
#2
Pomysł wydaje się być w porządku. Tylko pytanie brzmi na jakiej podstawie jest wystawiana nota aktualnie. Czy wyłącznie od umiejętności trenowania? Bo w takim przypadku dlaczego każda nota miała by się różnić. Najlepiej niech AT się wypowie, ale jestem na tak.
 
#3
Dobry pomysł Smile


Powinieneś dostać 1pkt ostrzeżenia za ten post ale ja ci nie moge go dać Big Grin. Prosze o nie pisanie takich postów, wystarczy sam głos w ankiecie.
 
#4
Nota zależy od umiejętności w pewnym stopniu od odległości i szczęścia

A po za tym to w skokach dają 5 not ale największa i najmniejsza odpada czyli na pkt mają wpływ tylko 3 średnie noty
 
#5
Zgodze się z tobą Dawid . Ale nie wiem czy do końca zrozumieliście moją propozycję Smile
 
#6
Może trochę z innej beczki, ale dalej odnośnie not sędziowskich. Moje pytanie brzmi po co noty sędziowskie są np. 19.7; 14.3 itd.? Skoro na koniec i tak są pełne liczby w punktacji?
 
#7
Popieram Seasiego po co są noty 19,7 jak i tak nie maja wpływa fajnie by było jednak jakby te noty miały znaczenie bo są takie przypadki gzie dwóch graczy maja po 234 punkty a jeden jest na 19 a drugi na 20 miejscu trochę to niesprawiedliwe a jakby były te ułamki dziesiętne były wprowadzone było by bardziej sprawiedliwe.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości