Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy zgadzacie się z tym pomysłem?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
71.43%
10 71.43%
Nie
7.14%
1 7.14%
Obojętnie mi to
21.43%
3 21.43%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Skocznie
#11
ciekawy pomysł Wink można wybudować skocznie i jest ona wielkości: normalna
 
#12
To by było bardzo fajne, ale właśnie od podstaw, wiadomo takiej skoczni sie nie wyboduje w jeden sezon, wiec musiało y zajmowac sporo czasu budowanie każdego elementu skoczni... I np. wybudowanie i doporowadznei do orządku całej takiej skoczni by zajmowało co najmniej 2 sezony, jezeli reprezentacja by miał na to hajs
 
#13
Super pomysł na hans bo tak dużo kasy mamy w reprezentacjach
 
#14
Co do pomysłu to jestem na tak. Można by jeszcze tak zrobić, że w każdym Pucharze znajduje się choć jedna skocznia, każdej aktywnej reprezentacji w grze. Resztę skoczni, tych z pozostałych krajów dobierało by się losowo. Natomiast co do możliwości budowy nowych skoczni w repkach, to jestem na nie. Myślę, że to by uczyniło grę zbyt mało realistyczną, bo jakby tak każda reprezentacja zbudowała sobie chociaż jedną i do tego pewnie by zostały one wprowadzone do różnych Pucharów, to by to dziwnie wyglądało. Nawet lepiej moim zdaniem by było, gdyby powróciło się do realnych rozmiarów skoczni i żeby nie było możliwości powiększania tego rozmiaru, lepszy klimat by był Smile Wystarczy moim zdaniem własna skocznia w klubie i do tego można by właśnie jakoś dodać więcej możliwości rozwijania tej skoczni, np. można by każdy element skoczni podzielić na 10 poziomów i na każdy następny poziom trzeba by przeznaczyć więcej czasu i pieniędzy.
 
#15
(01-28-2014, 20:12)hans_1986 napisał(a):  A czy  nie lepiej pozwolić reprezentacji budowy skoczni od podstaw. Całkiem nowych, wiadomo że to będzie kosztować reprezentacje znaczne kwoty.  Ale to tak na przyszłość jak się reprezentacje dorobią. Big Grin

To jest dobry pomysł. Kosztowne, ale też czasochłonne. Byłoby kilka lub kilkanaście etapów budowy skoczni + później standardowa rozbudowa, miejsca itp. Kilka przykładowych etapów:
-Kupno ziemi.
-Zatrudnienie pracowników.
-Zakup materiałów do budowy skoczni
itd. takich etapów byłoby około 10-20, jak napisał Hans przy budowie nowej skoczni koszta byłyby znaczne i jak już napisałem trwałoby to jakiś czas. Smile
 
#16
Jak już JakaChudy napisał,że jakby nowa skocznia pojawiłaby się w Pucharze, to dziwnie to by wygladało, gdzies była propozycja o sparingach reprezentacji, to moze na takich skoczniach reprezentacja może w sezonie letnim trenować, lub rozgrywać sparingi- Selekcjoner z innym selekcjonerem sam ustawia datę i godzinę takiego sparingu.
PS. Co do pomysłu hansa to jak już wyżej pisalem, ten pomysł mi bardzo się podoba Smile
 
#17
Czemu dziwnie? Realistyczne. Przecież w realnych skokach również są budowane nowe skocznie i czasem znajdują miejsce w Pucharach.
 
#18
Tak, tyle że jak taki nowy gracz przychodzi i widzi, że połowa skoczni np. w PŚ to skocznie, które w rzeczywistości w ogóle nie istnieją to będzie dla niego raczej to trochę dziwne. Wystarczyłaby moim zdaniem taka funkcja w klubach. Ewentualnie jak już budować w repkach to może do jakiejś określonej wielkości, np. do max. HS80 i wykorzystywane byłyby takie skocznie tylko do treningu.
 
#19
(04-26-2015, 20:18)JakaChudy napisał(a):  Tak, tyle że jak taki nowy gracz przychodzi i widzi, że połowa skoczni np. w PŚ to skocznie, które w rzeczywistości w ogóle nie istnieją  to będzie dla niego raczej to trochę dziwne. Wystarczyłaby moim zdaniem taka funkcja w klubach. Ewentualnie jak już budować w repkach to może do jakiejś określonej wielkości, np. do max. HS80 i wykorzystywane byłyby takie skocznie tylko do treningu.

Oto samo mi chodzi. Wyżej napisałem, że można jeszcze w letnim jakieś sparingi z innymi reprezentacjami. Można zrobić tak, że na takiej skoczni w sezonie letnim można codzennie dla kadry robić trening( nie chodzi mi o TnS.)
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości