Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacja
#1
Panie AT, błąkasz sie i błądzisz. Teraz zablokowałeś Virtowi1 dostęp do czatu ponieważ moje pisanie samowolnie i bez uzasadnienia uznałeś za odwolanie od bana a tak nie jest. Nie pozwalasz na wypowiadanie swojego zdania - wiesz jak to się nazywa ?
Nie wiem czy wykasowałeś Virta pierwszago pisanie na czacie. Chciałem żeby wszyscy wiedzieli (niektórzy wiedzą i są na to dowody) iż postępujesz oszukańczo w stosunku do nich preferując wybrane konta. Większości to nie interesuje że są przez ciebie dymani - wystarcza im bezmyślne klikanie, cóż to ich sprawa w końcu.
Życzę sobie teraz abyś napisał tutaj co jest tą obrazą ciągłą administracji za którą na zawsze zablokowałeś konto Virt.
 
#2
Jakie masz dowody, że administracja faworyzuje graczy?
 
#3
Dobi, to znaczy Virt, nie rozumiem co ty tutaj robisz jeszcze. Ciągle na wszystko narzekasz, więc dlaczego po prostu nie zrezygnujesz z gry?
 
#4
Tematem nie jest to czego ty niby nie rozumiesz tylko co jest tą ciągłą obrazą administracji z powodu której dożywotnio zablokowałeś konto Virt. Nie musisz udawać niekumatego no chyba że nie udajesz.
 
#5
Ostatnie Twoje cytaty z czatu:
"Logika - czy odwołany z kadry może w niej występować ? ( z tym że z logiką AT ma na bakier)"
"AT rządzi i dzieli - od poniedziałku do niedzieli..."
 
#6
Słusznie zauważyłeś że są to cytaty - moje ale przecież nie jest to obraza tylko stwierdzenie faktu. Zaczynasz naginać fakty do twojego punktu widzenia i wg tego skrzywienia wydawać kategoryczne dyktatorskie decyzje. Dwa fakty są tą ciągłą obrazą administracji. Fajnie Smile
 
#7
Temat wyjaśniony - zamykam.
A jeśli chodzi o Twoje teorie o faworyzowaniu graczy przez Administrację, to przedstaw mi konkretne dowody.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości