Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Co sądzisz o pomyśle ?
Ankieta jest zamknięta.
Niech dodadzą
33.33%
5 33.33%
Bezsens
66.67%
10 66.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca-Pieniądzę
#1
ID/nick:934/MineFifa
Pomysł:
1.Dlaczego skoczek ma pracować i mieć staż ? Przecież normalny skoczek nie pracuje a dostaje pieniądze za zawody. A jak już pracować to żeby nie zarabiać 700K zł za prace tylko parę tysięcy zł .I żeby na zawodach zarabiali za lepszą pozycję czyli 1 miejsce najwięcej kasy i tak niżej.1 miejsce z 500k zł ostatnie 50 miejsce tak z 100K zł .
2.Zmniejszenie kasy za trening jak zmniejszymy kase za prace .
Więcej kasy na wydanie za samochody .
Zmniejszenie płacenia za Trenera Inwidualnego oraz Menadżera.
Cel:Zmniejszenie kasy bo coś za dużo jej.
Plusy:
Minusy:Mniej kasy do zarobienia w pracy
 
#2
Sam kiedyś się nad takim pomysłem zastanawiałem, ale to byłoby raczej pracochłonne ze względu na przerobienie całego systemu, do tego dewaluacja kapitałów zawodników. A obecny system chyba się sprawdza, więc wg mnie to chyba nie jest konieczne.
 
#3
według ciebie się sprawdza a ja mam 220 mln zł
 
#4
no a gracze poczatkujący skąd wezmą kase
ja mam 1 mln i ciagle kasy mało
 
#5
Mine fifa to można dokonać zwykłej denominacji i wyjdzie ok. Tyle, że nadal będzie podobnie. Po prostu może najlepiej nie zwracać uwagi na jednostkiWink
 
#6
Może wystarczyłoby ograniczyć maksymalną pensję po osiągnięciu X pkt stażu i wynosiłaby ona mniej więcej 100-300 tys.
 
#7
Jak dla mnie jest dobrze, mi tam pasuje że ma się dużo kasy Big Grin
 
#8
powyżej jakiegoś progu pensje za pracę już nie powinny rosnąć. Gotówki jest za dużo. I taki gracz który ma za dużo gotówki , doda ja do klubu i jak sa licytacje trenerów się nie przebije bo tylko dana grupa będzie mogła kupić najlepszego trenera bo ich stać. I wiadomo że słabsi gracze nie będą mieć szans i czasem zrezygnują. I będą mniejsze wpływy dla administratorów bo ludzi nie będzie.
 
#9
minefina ale ty już masz tyle kasy to to wydaje ci sie że masz za duzo to dla cb dobrze a ci co mają mało to co dla nich bedzie neisprawiedliwe troche
 
#10
Właśnie mi np. teraz ledwo wystarcza na treningi jeśli o to chodzi Smile
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości