Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
36.36%
4 36.36%
Nie
54.55%
6 54.55%
Jest mi to obojętne
9.09%
1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpłaty do budżetu reprezentacji
#1
ID/nick: 2047, silver969
Pomysł: Wprowadzenie, tak jak jest to w klubach, możliwości dobrowolnej wpłaty przez selekcjonera i wszystkich graczy z danego kraju, do budżetu reprezentacji. Pomogłoby to tam, gdzie reprezentacja jest dość słaba, nie zajmuje dobrych miejsc, a co za tym idzie, nie przynosi zbytnich dochodów. Żeby nie było tak, że gracze z większym stażem pracy mają mnóstwo kasy (dostają więcej za pracę) i wtedy reprezentacja może znacznie bardziej się rozbudowywać niż ze słabszymi graczami, to ustalić jakiś limit maksymalnych wpłat.
Cel: Rozwiązanie problemów finansowych w reprezentacjach, szczególnie tych słabszych.
Plusy: Więcej pieniędzy w reprezentacji, a co za tym idzie większe możliwości rozbudowania, wypłacania lepszych pensji słabszym zawodnikom.
Minusy: Na razie pomysłów brak, wyjdą same przy weryfikacji.
 
#2
za...

bo malo jest

z drugiej strony i repce i w klubie
 
#3
Był już taki temat - Link
 
#4
Sorry, nie zauważyłam.
No ale skoro do klubu można wpłacać, żeby mieć na rozbudowę i trenera, to i w repce by mogło być... ale ok, skoro już wtedy taki temat nie przeszedł, to trudno.
 
#5
Ale czy do reprezentacji zawodnicy wpłacają kase? nie
Do klubu? odpowiecie że nie, ale zobaczcie jak trenują juniorzy w polskich klubach, gdyby nie inwestycje rodziców to by tych klubów nie było. 2 argument to że np: w widzewie była zbiórka kasy wśród zawodników żeby(chyba to był boniek) kupić z zawiszy Wink

Tyle ode mnie w tym temacie Wink
 
#6
Wpływy z sklepików i tak są duże. Nam przynajmniej wystarczają żeby wypłacić pensje 1mln raz na jakiś czas Big Grin
 
#7
Pomysł raczej nie przejdzie. Zamykam.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości