Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca
#1
Witam !

Po wprowadzeniu limitu na prace dostajemy wiele zgłoszeń, że to jest bezsensu. Wyjaśniam - przed wprowadzeniem tego limitu byliśmy zalewani zgłoszeniami, że nie ma co robić z pieniędzmi w grze, więc postanowiliśmy wprowadzić limit na prace.

Są dwie opcje albo zostać przy limicie (można go ewentualnie troszkę zwiększyć) albo powrócić do pracy za Punkty Energii (na przykład 10 minut pracy = 5 PE).

Liczę na kulturalną dyskusję
 
#2
Niech już będą te limity ale wtedy ranking stażu pracy jest bez sensu. Ale jest jeszcze jeden problem mam ponad 5000 stażu poszedłem do pracy i zarobiłem 300 zł. O co chodzi ?

Błąd poprawiony, została Ci również zwrócona praca // AT
 
#3
lepiej zrobić inny limit np: co 2-3h albo znieść limit i obniżyć wynagrodzenia za pracę .
 
#4
Myślę, że ten limit co 2-3 godziny zamiast 4 razy dziennie jest lepszy
 
#5
Wiemy że chcecie dobrze ale lepiej troszeczkę pomyśleć . Dlatego że gra jest na dobrym poziomie i nie warto żeby upadła.
 
#6
Geniusze niech będzie tak jak wcześniej tylko mniejsze wynagrodzenia...
 
#7
Zmniejszymy wynagrodzenia, będą skargi, że małe wynagrodzenia
 
#8
zmniejszenie wynagrodzeń = zmiana cen siłowni oraz treningu .
 
#9
Niech wszystko zostanie . Limit pracy to dobry pomysł . Kasę nie można tylko zarabiać na pracy są też inne sposoby np. zadania Smile To jest moje zdanie .
 
#10
Limit to jest dobry pomysł ale 4 razy to za mało , teraz jest 6 i myślę że już jest lepiej ale mogło by być lepiej ;]
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości