Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
. YouDaBomB . ™ - Rekrutacja !
#1
Rekrutacja została zakończona


Gracz kuba08095 zasilił nasze szeregi.

Wymagania:

- Ranking co najmniej top 30
- Wiek (realny) minimum 17 lat

- aktywność w grze jak i czacie klubowym

Bez tego nawet nie zaczynaj pisać podania.

W podaniu:

- Dlaczego nasz klub
- Coś o sobie (wiek, imię)



Wszelkie inne pytania należy kierować do . Mati . ™
 
Odpowiedz
#2
Nazywam się KAMIL . mam 20 lat Mieszkam oczywiście w POLSCE -w południowo wschodniej.
Interesuję się skokami narciarskimi ,piłką nożną i boksem.

Dlaczego chce dojsc do klubu....
Po pierwsze klub jest w Top 3 klubów w grze.
Po drugie W waszym klubie jest najlepszy gracz gry MATIS, co mnie motywuje do do dalszej pracy (bo miec w klubie takiego zawodnika to już jest coś)
Byliście w finale turnieju klubowego .
Ogólnie chce dojsc do was ponieważ wasz klub jest jendym z najlepszych,ma bardzo dobrych zawodnikó,stale się rozwija wszyscy sa aktywni( bardzo czesto wieć atmosfera w klubie musi byc dobra)
Ja jestem aktywnym graczem na SKIJUMPS dziennie spędzam około 3-5 h w TYGODNIU I PONAD 5-6 W WEEKEND
Mam 105 tys um jezeli mnie przyjmiecie to troche wzmocnie wasz klub i będziemy walczyc o awans do 1 LIGI
Prosze o pozytywne rozptrzenie mojego podania
POZDRAWAIM
 
Odpowiedz
#3
Nazywam się Jakub mam 18lat mieszkam w Polsce.Interesuję się skokami narciarskimi ,piłką nożną jestem na 15 miejscu w rankingu
Dlaczego chce dojsc do klubu....
Po pierwsze klub jest w Top 3 klubów w grze.
Ogólnie chce dojść do was ponieważ wasz klub jest jendym z najlepszych,ma bardzo dobrych zawodnikó,stale się rozwija wszyscy sa aktywni
Ja jestem aktywnym graczem na SKIJUMPS dziennie spędzam około -5-6h
Mam 137,951 tys um jezeli mnie przyjmiecie to trochę wzmocnie wasz klub
Proszę o pozytywne rozptrzenie mojego podania
POZDRAWiam
 
Odpowiedz
#4
Kacper Polak 19 lat mieszkam w Sielcu interesuje się piłką nożna zawsze na 1 miejscu Skoki narciarskie 2 miejsce też skoki a już 3 piłka nożna chce dołączyć do tego klubu ponieważ jest mocny jest miła atmosfera gracze są dla mnie mili klub jest w czołowej 3 rankingu klubów szybko się rozwijam na koniec dodam że jestem bardzo szybko rozwijającym się skoczkiem i sprostam każdemu zadaniu aktywny aktywny na czacie jak i w grze Pozdrawiam Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości