Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy chcesz, aby odbyło się przelosowanie lig?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
77.14%
27 77.14%
Nie
22.86%
8 22.86%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Przelosowanie lig
#1
Cześć.
Obecnie ligi są pomieszane, to znaczy w ligach jest duża różnica potencjałów w klubach, przez co zwycięzcy lig są znani. Pojawiła się propozycja przelosowania lig względem potencjałów. Rozgrywka będzie trochę bardziej urozmaicona, ponieważ nie będzie wiadomo od razu, który zespół wygra ligę.

Pytani do Was brzmi, czy tego chcecie?

Ankieta trwa do poniedziałku (tj. 24 marca) do godziny 20.
 
#2
A może by tak dodać to, że będę mieć szansę wygrać z kimś kto ma 50.000 umiejętności? nie wiem 2 skoki na 10 np ? Żyła też skakał ciągle słabo a dzisiaj nagle wypalił 141 m... a tutaj jak skaczę z Matisem np to potrafię skoczyć może 40m Big Grin przecież ta gra w takich momentach ma tyle związane ze skokami narciarskimi co zeszłoroczny śnieg... tfu co ja mówię, zeszłoroczny śnieg ma więcej związane niż ta gra Smile

żeby nie było, że nie na temat, to propozycja spoko, choć fajna by było to zrobione na koszykach Smile
 
#3
(03-22-2014, 19:55)Sexus napisał(a):  A może by tak dodać to, że będę mieć szansę wygrać z kimś kto ma 50.000 umiejętności? nie wiem 2 skoki na 10 np ? Żyła też skakał ciągle słabo a dzisiaj nagle wypalił 141 m... a tutaj jak skaczę z Matisem np to potrafię skoczyć może 40m Big Grin przecież ta gra w takich momentach ma tyle związane ze skokami narciarskimi co zeszłoroczny śnieg... tfu co ja mówię, zeszłoroczny śnieg ma więcej związane niż ta gra Smile

O tym też pomyślimy. Nawet ostatnio dostałem taką propozycję, że gracz podczas skoku ma 5% szans na dalszy skok o 10-15 m
 
#4
Tylko, że później, gdy jakiś klub jest nieaktywny (walkowery), co jest chyba dość częste, to i tak jest zastępowany innym, więc znowu będzie różnie, a z tego co kojarzę to w każdej lidze po 2-3 kluby są na w miarę podobnym poziomie. Są przecież awanse/spadki, tym bardziej, że ma być zmienione że 2 kluby, a nie 1 zmienia ligę. Wolałabym, żeby zostało tak jak jest, ale nie będę rozpaczać, jeśli zostanie to zmienione.
 
#5
Bardzo fajna propozycja i powinny 2-3 drużyny awansować do kolejnej ligi i 7-9 lig powinno być
 
#6
każda nowa drużyna powinna zaczynać od najniższej ligi, a pozostałe powinny być przesuwane do góry w przypadku wykruszenia się jakiegoś klubu.
 
#7
Decross, zgadza się, ale jak w trakcie sezonu są zmieniane? to przecież drużyna jakaś gdyby była przenoszona wyżej to traciłaby swoje punkty i tym samym mogłaby spaść na koniec z powrotem, bo nie miała szans na dogonienie.
 
#8
a zróbcie ligi jak w piłce nożnej i szlus. Zróbcie 16 zespołów w pierwszej lidze, do tego druga liga gdzie zagra 16 +2 druzyny które przejdą jakieś kwalifikacje(coś na zasadzie turnieju klubowego) i będzie dobrze , nie będzie męczarni z przenoszeniem czy coś, po prostu będzie walkower i tyle.
 
#9
@silver969, dlatego takie przetasowania robi się na koniec sezonu, a nie w trakcie. Jedyny problem jest taki, że zgłosić drużynę do ligi można by było tylko przed wystartowaniem sezonu.

ale ma to swoje plusy, może ludzie, by zaczęli bardziej szanować kluby, gdyby gra w wyższych ligach była bardziej opłacalna, a wystartowanie nowej drużyny nie mogło nastąpić w każdej chwili.
 
#10
Albo aby uniknąć męczenia się z przenoszeniem, zostawić ligi(w moim pomyśle będą to grupy) tak jak są, zrobić coś na zasadzie koszyków czyli najmocniejsze załóżmy 6-7 klubów w pierwszym i tak dalej i tak dalej.. i aby wyłonić faktycznie najlepszy klub zrobić fazę play-off. Czyli jak będzie 8 grup , po 2 wychodzą wyżej i mamy Wasz turniej klubowy. Tutaj można by zrobić jakieś poważne nagrody bo dla mnie granie w 6 lidze a w 1 lidze nie ma w ogóle różnicy. Myślę, że jakby rozwiązać to tak jak powiedziałem, to unikniemy problemu wykluczania drużyn, dodatkowo wyłonimy faktycznie najlepszą drużynę. Aby uatrakcyjnić to można również do losowania fazy play-off dodać rozstawienia czyli drużyny z pierwszego miejsca grają z drużynami z drugiego Smile
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości