Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Przerwa techniczna
#1
Dzień dobry.

27 czerwca br. (tj. piątek) w godzinach 13-15 gra zostanie wyłączona. Będziemy przeprowadzać prace konserwacyjne na serwerze. Przerwa w dostępie do gry będzie trwać maksymalnie do niedzieli do godzin porannych. Jednak gra może być dostępna już w sobotę.
Jeśli chodzi o zawody (tj. Zawody Mieszane, Puchar Narodowy i Puchar Kontynentalny), to zostaną one przeniesione na koniec sezonu. Punkty Energii, które nie zostaną zużyte w piątek, zostaną przeniesione do schowka. Podobnie będzie z PE za sobotę. Karnety również zostaną przeniesione na następny dzień.

Prosimy śledzić również nasz FanPage na Facebook, gdzie będziecie informowani o dostępności gry.

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, to proszę śmiało pisać.
 
Odpowiedz
#2
Czy są to wyłącznie prace konserwacyjne mające na celu oczyszczenie serwera ze zbędnych śmieci? Czy szykują się jakieś niespodziewane ciekawe zmiany w layoucie gry lub innym temacie?
 
Odpowiedz
#3
Wyłącznie prace konserwacyjne. Jeśli chodzi o layout gry, to według mnie nie jest zły. Chociaż przyznam, że czasem nie jest poręczny.
 
Odpowiedz
#4
AT a co będzie z treningiem w siłowny bo codziennie ja trenuje 100 um w siłowni a co jutro? A czy karnetów zamiast 3 i 1 za toplisty to będzie razem 8?
Huh
 
Odpowiedz
#5
mam nadzięję że konta premium zostaną przedłużone bo nic nie pisze o tym?
 
Odpowiedz
#6
A ja mam nadzieje, że tym, co nie mają KP też zostaną przedłużone . Wsadziło mnie na forum, jako AT jak próbowałem się zalogować na konto hehe.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Odpowiedz
#7
KP którego nie mam gratis Smile
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Odpowiedz
#8
Jakbyś był moim kolegą to byś mi załatwiłAngry
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Odpowiedz
#9
Dominik 2014 a ty masz kolegów Huh żartuję Tongue
 
Odpowiedz
#10
normalnie chyba jestem uzalezniony od gry Tongue nie wiem co mam robic teraz Tongue

robcie to szybciej Wink[/align]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości