Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Przerwa techniczna
#11
Bubu ja też to stwierdziłem nie mam teraz zajęcia zawsze byłem już na SJ
 
Odpowiedz
#12
Dodgy panowie jak sie obudze to ma to dzialać Big Grin
 
Odpowiedz
#13
O której godzinie ta gra będzie działać?
 
Odpowiedz
#14
Pisze kiedy
(06-26-2014, 16:37)Administrator Techniczny napisał(a):  Przerwa w dostępie do gry będzie trwać maksymalnie do niedzieli do godzin porannych. Jednak gra może być dostępna już w sobotę.

(06-26-2014, 16:37)Administrator Techniczny napisał(a):  Prosimy śledzić również nasz FanPage na Facebook, gdzie będziecie informowani o dostępności gry.
 
Odpowiedz
#15
Dodgy szkoda ze 2 dzien juz to trwa Confused mam nadzieje ze jutro już będzie po sprawie, jutro niektórzy idą do pracy, a mamy zacząć turniej klubowy itd, i mam nadzieję że konserwacja zakonczy sie naprawdę w godzinach porannych Shy
 
Odpowiedz
#16
Bubu gra może już działać dziś lub jutro rano .
 
Odpowiedz
#17
Czy jest duża szansa, że dziś gra będzie dostępna?
 
Odpowiedz
#18
Gra została włączona. Stan PE, kasy, karnetów, itd. jest z dnia wczorajszego (tj. piątek) z godziny ~15:46. O północy nie zacznie się nowy dzień - energia na koncie głównym, karnety, itp. nie zostaną zresetowane. Do schowka każdy gracz otrzymał 300 PE oraz zostało dodanych 6 karnetów (za dzień dzisiejszy i jutrzejszy). Graczom, którzy wykupili Konto Premium zostało ono przedłużone o 30 godzin (mniej więcej tyle czasu gra była niedostępna)

Zawody Mieszane we Lwowie zostały przesunięte na poniedziałek (30 czerwca), zawody Pucharu Kontynentalnego w Whistler oraz zawody Pucharu Narodowego w Borowcu zostały przesunięte na koniec sezonu zimowego, tj. 11 sierpnia.

Mogą występować błędy związane z brakiem grafiki. Proszę je jak również inne błędy i niedociągnięcia zgłaszać na PW bądź na Pomoc.

P.S
Baza danych forum jest wgrana z dnia dzisiejszego z godziny ~18.00
 
Odpowiedz
#19
Dobra robota AT Smile
 
Odpowiedz
#20
Zostałem zapytany o niedzielne wykłady.

Wykłady jutro odbędą się normalnie!
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości