Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej Haxball
#1
Razem z Olą wpadłem na pomysł aby zorganizować turniej w haxball większość chyba wie co to za gierka Big Grin Turniej polegał by na zasadzie mistrzostw świata zrobimy grupy 4 osobowe i 2 osoby wychodzą z grupy. Potem kto przegra odpada aż tak do finału. Każdy z uczestników dostał by informacje na pw kiedy z kim gra. Za wygraną dostaje się 3 punkty, remis 1 i porażkę 0. Roma zakłada osoba z którą się gra musicie się dogadać kto zakłada. wyniki będziecie podawali w innym temacie.
Do wygrania są takie nagrody :
1 miejsce 15 pp i 200 pe
2 miejsce 10 pp i 150 pe
3 miejsce 5 pp i 100 pe
Nagrody pocieszenia to 50 PE dla każdego kto się zapisze ( za same walkowery nie będzie nagrody )
Oto Kod :
Nick :
ID:

Zapisy trwać będą aż nazbieramy koło 20-30 graczy Smile
 
#2
Mam kilka sugestii co do Turnieju:
- Graczy powinno być: 16,32,64 itd. Ja nie będzie akurat tyle co napisałem wcześniej, to powinny być rozegrane kwalifikacje. Na jakiej zasadzie, będą one rozegrane i kto miałby w nich uczestniczyć?
- Drugą sprawą jest podanie nicku z Haxball'a, albo nazwą stadionu, którą będziecie się posługiwać, ponieważ niektórzy będą podawać nick z sj, a na haxball'u będą mieć inny. Ułatwi to szybkie wyszukanie przeciwnika.
- Co będzie w przypadku remisu w fazie pucharowej? Da się tam ustawić, aby była dogrywka i karne? Nie pamiętam już, jak tam jest.
- Z tego co wiem, są tam różne wielkości stadionów, czas jaki się gra itp. Powinniście ustalić jakieś kryteria.
- Jak to będzie z ss'ami wyników? Każdy kto ma 2 komputery może podrobić nick i ustawić wynik. Albo osoba, która przegra może tak powiedzieć? I co wtedy?
To na razie na tyle.
 
#3
Turniej ruszy jak będzie właśnie min 16 graczy
co do nicków to ktoś zakłada roma i daje linka 2 osobie
w razie remisu w fazie pucharowej jest dogrywka lub karne jak kto woli Big Grin
Zapomniałem dodać że mecze mają trwać po 5 min.
A co do wyników to jedna osoba daje wynik a 2 ma potwierdzić czy to prawda Wink
 
#4
Nick: MineFifa
ID: 934
 
#5
NICK: KOZIK222
ID : 1670
 
#6
Nick: Ronaldo i Bale
ID: 3580
 
#7
glupio ze sa to pojedynki 1v1 czyli wiecej szczescia niz gry ekipy powinny byc minimum 2-3 osobowe takie jakie na rozmiary boiska przystaja, bo 1v1 slabo wyglada Sad ciekawsze bylyby 2-3 osobowe teamy
 
#8
Radzę potwierdzić wynik screenem, bo druga osoba nie zawsze może potwierdzić wynik.
 
#9
Nick: raf1976
ID: 1556
 
#10
Nick:Lotniczek
ID:2452

czy mogę się odwołać z turnieju? jeśli tak to się odwołuje
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości