Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jesteś za uatrakcyjnieniem treningu??
tak.
nie ,
obojętne mi to
tak ale zmodyfikowałbym trochę
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uatrakcyjnienie treningu.
#1
WitamSmile

Dzisiaj naszło mnie na myśl aby uatrakcyjnić trening, tzn. są wakacje, każdy ma mało czasu rozjazdy i itp. W dodatku codziennie trzeba trenować te 150 PE aby zaliczyć zadania dzienne. Gram w SJ ponad rok już i trenowanie w treningu normalnym staje się dla mnie nudnawe gdyz codziennie się ciągnie monotonnie. Z racji tego zasugerowałbym możliwośc szybkiego treningu za 150 PE. Siłownia by została tak jak jest dla graczy z KP.
 
Odpowiedz
#2
Ja proponuję zmienić też obrazek na inną skocznię Big Grin
 
Odpowiedz
#3
szybki trening by kosztował 150 pe, 500% więcej kasy co podstawowy i wytrenuje ci 100 wybranej um. coś za coś
 
Odpowiedz
#4
widzę że 8 graczom się pomysł podoba to zostanie wprowadzony???. Jak trzeba to wrzucę jeszcze raz w propozycje.

Administratorze a nie dałoby się zmniejszyć na 400%??
 
Odpowiedz
#5
I najlepiej jakby była zmiana tego obrazku skoczni na coś innego tak dla odmiany, żeby np. podziwiać widok innej skoczni Smile oczywiście pod względem graficznym.
 
Odpowiedz
#6
jak najbardziej zmiana w estetyce treningu moglaby być Wink troszke cos urozmaicic, chociazby wizualnie, ale może coś wiecej ? Wink napewno napisze wiecej na ten temat wieczorem jak wroce z pracy Wink
 
Odpowiedz
#7
poza tym jedna rzecz mnie korci, aby wynagradzac graczy ktorzy na gre poswiecaja wiecej czasu, na dzien dzisiejszy mamy do wytrenowania 150 PE pozniej TNS max 8 i ewentualnie jak ktos ma 250 PE w schowku to moze je wykorzystac, a może dodać opcję innego treningu która wynagradzałaby wytrwałość osob ktore bardziej sie staraja? sa osoby co wejda na godzine dziennie i zrobia prawie wszystko a sa tacy co sa 5 godzin i chetnie by cos jeszcze porobili.

Druga kwestia to lądowanie ktorego liczna nie jest wliczna do potencialu... może to zmienic? niby lądowanie jest ważne w skoku jako całości a mimo to nie jest liczony do potencialu ktory odzwierciedla sile naszego skoczka.
 
Odpowiedz
#8
Lądowanie m.in. zmniejsza ryzyko upadku.
 
Odpowiedz
#9
Ja proponije loterię w treningu że każdy gracz mógłby raz na
Godzinę losowac jakąś liczba umiejętności
Za np20pe każde losowanie to taki bonus w treningu
Dla stałych bywalców
 
Odpowiedz
#10
Powtórzenie tematu sprzed jakiegoś czasu - wykorzystanie skoczni klubowej.
Obecnie tylko zawody klubowe i sparingi a można przecież na niej trenować do woli. O zasadach można porozmawiać gdy AT zaakceptuje pomysł Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości