Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jesteś za uatrakcyjnieniem treningu??
tak.
nie ,
obojętne mi to
tak ale zmodyfikowałbym trochę
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uatrakcyjnienie treningu.
#11
Matty, wiem Wink ale chodzi że nie wchodzi w sklad potencialu, gdzie w konkursie zawodnik np ma 95 tys potencialu a czolowa 10 ma potencial w granicach 180 tys, i jest przepasc. gdyby dodac do potencialu np ladowanie to te roznice moglyby sie pozmieniac i zmiejszyc Wink ludzie nie cwicza ladowania na umor, tylko jesli w wykladzie ktos dostanie albo na silowni jezeli koncentracja sie znudzi Smile nikt specialnie nie chce trenowac.
 
Odpowiedz
#12
Jeśli nikt specjalnie nie chce trenować, to trenuje inną umiejętność, która jest uwzględniana w potencjale.
 
Odpowiedz
#13
wiadomo, ale dlaczego wykluczamy lądowanie z potencialu? rownie dobrze można wykluczyć koncentracje a zamiast tego dać lądowanie Smile może jeżeli te wszystkie umiejetności sa do trenowania powinny rowno wchodzic w sklad potencialu
 
Odpowiedz
#14
Lądowanie wpływa na upadek, a np. wybicie nie, każda umiejętność może służyć do czegoś innego, bo jak każda ma dodawać potencjał to czemu nie zrobić od razu jednej umiejętności o nazwie "Potencjał"?
 
Odpowiedz
#15
no dobrze, ale skoro kazda wartosc jest tak samo wazna, to dlaczego nie sumowac ich w potenciale?
poprostu uwazam ze potencial powinien byc liczony z kazdej wartosci umiejetnosci a nie tylko z 3 Wink
 
Odpowiedz
#16
To byłoby bez sensu.
 
Odpowiedz
#17
a gdyby zrobić coś podobnego jak siłownia i będzie można wytrenować 150 PE jak pisałem na początku???

w dodatku jeszcze administrator wypowiedział się
 
Odpowiedz
#18
to była luźna propozycja czy na takie coś by sie gracze zgodzili że w zamian 150pe dostaje sie 100um :p

albo zamiast mniej um dostawało to forme by sie traciło np: 10-15%
 
Odpowiedz
#19
To tracąc 150 PE i dostając 100 UM to tak samo jak teraz, tracisz 100 PE i dostajesz 100 UM, a 50 zawsze można sobie tam od czasu do czasu kliknąć.
 
Odpowiedz
#20
a moze zrobic zadania np, loguj sie 7 dni z rzedu dostajesz 3 karnety... loguj sie 365 dni z rzedu dostaniesz 30 karnetow... Smile luzna propozycja, ale mozna w ten sposob zmusic ludzi aby byli aktywni i chociaz na chwile weszli na konto Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości