Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jesteś za uatrakcyjnieniem treningu??
tak.
nie ,
obojętne mi to
tak ale zmodyfikowałbym trochę
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uatrakcyjnienie treningu.
#21
-150 pe, +100 um, to to samo co -100pe + 100um? dziwne, bardziej opłacalna jest ta druga opcja. Ta druga tylko z premium jest dostępna
 
Odpowiedz
#22
Wiem, że ta druga jest bardziej opłacalna i to miałem na myśli, ale zapomniałęm, że tylko z KP.
 
Odpowiedz
#23
Chciałbym przedstawić swój pomysł dotyczący treninguSmile

Otóż gracz stary(który gra już ponad rok) Z KP lub bez to i tak nie chcę mu się trenować jak przyjdzie z pracy lub szkoły Smile Dlatego pomysł jest taki aby gracz z KP mógł zrobić Siłownie 2x po 100 UM(np) ,a kolejny 3 raz z opłata 1(PP)-(ilość PP zalezy od Aktualizacji to jest tylko liczba najmniejsza i przypadkowa) A gracze bez KP mogli by tylko 2 razy na dzień wykorzystać siłownie Smile

Wiem, że można trochę to podrasować czekam na propozycję Smile
 
Odpowiedz
#24
(07-30-2014, 08:11)Wagowy Warszawski Koks napisał(a):  Chciałbym przedstawić swój pomysł dotyczący treninguSmile

Otóż gracz stary(który gra już ponad rok) Z KP lub bez to i tak nie chcę mu się trenować jak przyjdzie z pracy lub szkoły Smile Dlatego pomysł jest taki aby gracz z KP mógł zrobić Siłownie 2x po 100 UM(np) ,a kolejny 3 raz z opłata 1(PP)-(ilość PP zalezy od Aktualizacji to jest tylko liczba najmniejsza i przypadkowa) A gracze bez KP mogli by tylko 2 razy na dzień wykorzystać siłownie Smile

Wiem, że można trochę to podrasować czekam na propozycję Smile
Fajny pomysł tylko dla graczy bez KP dać ograniczenie np max 50 um, potem 4h do następnego treningu. Ale prawdę mówiąc trening 150um zajmuje do 30 minut. Czy to dużo ? Siłownie można inaczej wykorzystać... np jako trening dodatkowy ograniczony czasowy i pozwalający trenować ponad 400um . Np można z korzystać 4 razy dziennie z niej. A dać ograniczenie ze z KP musi odczekać godzinę na trening. Bez KP musi czekać więcej. Np 2-4h do następnego treningu . Było by może wiecej graczy , zmuszało ich do częstszego logowania. I gracze co chcą być lepsi będą sie rozwijać szybciej.
 
Odpowiedz
#25
hans, co do twojego fragmentu odpowiedzi: Ale prawdę mówiąc trening 150um zajmuje do 30 minut. Czy to dużo ?

powiem krótko. Dla osób co siedzą dużo na SJ to nie ma problemu. Pomyśl o tych co klikanie od roku te 150 PE staje się nudnawe gdyż ciągnie się monotonnie. W dodatku osoby pracujące i uczące się w czasie roku szkolnego mają ograniczony czas. Dlatego uważam że pomysł Warszawskiego Koksa jak dla mnie jest idealny i ja bym się przy tym pomyśle zatrzymał
 
Odpowiedz
#26
może automat do trenowania i pracowania niech zrobią za kp ;p i jeszcze niech sam smaruje , redukuje zmęczenie a po 21 zebu=y szedł spać. Bo po co coś robic jak by możnnq mieć bota
 
Odpowiedz
#27
Ja proponuję takie rozwiązanie:
trenujemy do 100 umiejętności (mogę się zgodzić na 150), jednak cena jest wyższa niż w siłowni, do konkursu wytrenowanych PE wlicza się połowa tego co wytrenowaliśmy w tym treningu (np. trenujemy 100, do konkursu wlicza się 50), trening taki trwa 20 sekund * ilość PE. Każdy gracz będzie mógł taki trening odbyć 1 raz dziennie.

Spodobał mi się pomysł hans_1986 dotyczący siłowni. Musimy to przedyskutować.
 
Odpowiedz
#28
Jeszcze by się przydała praca z automatu Smile
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Odpowiedz
#29
Dominik2014,
(07-30-2014, 23:15)hans_1986 napisał(a):  Bo po co coś robic jak by możnnq mieć bota
 
Odpowiedz
#30
No to można by było skrócić prace np. do 7 minut. Bo to nie sprawiedliwe, że z Premium robią w 5 minut.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości