Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jesteś za uatrakcyjnieniem treningu??
tak.
nie ,
obojętne mi to
tak ale zmodyfikowałbym trochę
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uatrakcyjnienie treningu.
#31
A co w tym niesprawiedliwego? Wykupisz Premium też będziesz miał... Właśnie o to chodzi, żeby mieć jakieś korzyści z tego, że się dodatkowo płaci..
 
Odpowiedz
#32
I tak są już wystarczająco duże.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
Odpowiedz
#33
avek, dla ciebie wszystko jest niesprawiedliwe. Chcesz mieć prace po 5 minut to kup Konto premium. Musi być coś za coś. Gdyby tak miało być aby wszystko z KP i bez KP to by nie było sensu grania. A tak to KP jest zachętą aby kupić i mieć więcej możliwości
 
Odpowiedz
#34
Bez przesady, właśnie to skrócenie czasu pracy było potrzebne, bo wcale za wiele korzyści nie było z KP, jedynie to przyspieszenie czasu treningu (siłownia, trenowanie 3 zamiast 2) no i podpowiedzi przy specjalizacjach, ale to tylko na początku.
 
Odpowiedz
#35
Avku skrócenie pracy TAK ale rację ma Silver969 ale podpowiedzi tak ale chyba do 5 trafionych liczb .
 
Odpowiedz
#36
a ja wam powiem tak, pomysl hansa ciekawy i jak najbardziej, tylko przypominam ze byla dyskusja na temat aby starsi zawodnicy ( po 20) roku zycia "w grze" zdobywali umiejetnosci wolniej, teraz proponujemy aby z KP można by bylo zdobywac duzo duzo wiecej umiejetnosci, musimy się określić, trzeba zrównoważyć gre w ten sposób aby nie zniechecic innych ( tych którzy nie mają czasu czesto bywać na koncie) z tymi co tego czasu maja za duzo Wink, ok zyskamy nowych graczy ktorzy szybko podciągną punkty ale ludzie z top100 zaczna się denerwować, trzeba zrownoważyc uatrakcyjnienie treningu tak jak BMI w skokach, niby zawodnicy muszą mieć podobne a jeden mierzy 188cm a inny 160 Smile jeden waży 77kg a inny 50 Wink ale rownowaga w proporcjach jest.

Już dałem propozycję np logujesz się 7 dni z rzedu to dostajesz 5 karnetow na skocznie, logujesz sie 30 dni z rzedu dostajesz 14 karnetow ... w tej sytuacji kazdy gracz chcac nie chcac zaloguje sie chociaz po to aby zdobyc te karnety, jesli mowimy o uzytkowniach KP to można to jakos podrasować tak aby mieli lepiej i aby skusic innych graczy do kupna KP.
 
Odpowiedz
#37
A może warto dodać opcje rezygnuj ze startów i wtedy po skakać sobie na skoczni treningowej z 5 razy. Bo tak prawdę mówiąc czasem konkursy przeszkadzają w treningu jak mam mało czasu.
 
Odpowiedz
#38
hans_1986 dobry pomysł.
 
Odpowiedz
#39
albo zeby nie rezygnowac ze startow w zawodach można zdobywać umiejetnosci albo PE w zawodach za oddawane skoki...
 
Odpowiedz
#40
Zmniejszenie reprezentacji doszło do skutku lecz bez narzekania in maja dobrych zawodników a oni nie się nie obeszło to może ktoś ma jakiś pomysł jeszcze odnośnie uatrakcyjnienia treningu???.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości