Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
81.25%
13 81.25%
NIE
18.75%
3 18.75%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga klubowa
#1
ID/nick: 2047, . silver969 . ™
Pomysł: Zmiana godzin rozgrywek ligowych na wieczornych. Mogą być w jednym czasie albo jedne po drugich, np. co pół godziny, ale zaczynać gdzieś tak o 17-18.
Cel: Możliwość przygotowania się do rozgrywek. Gra powinna być przyjemnością, dodatkiem do życia. Trzeba wziąć pod uwagę, że jest szkoła (no, pomijając, że teraz są wakacje), spora część graczy pracuje i nie ma możliwości się od rana przygotować czy siedzieć do północy w grze przez co biorą udział w meczach ze zmęczeniem (np. po treningu klubowym) i ze słabszą formą. I o wynikach decydują nie umiejętności, a to czy ktoś siedzi w domu i ma czas. Oczywiście szkoła/praca są w różnych godzinach, również po południu, ale i tak jest zdecydowanie większa szansa, aby się odpowiednio przygotować.
Plusy: Odległości/punkty zgodne z faktycznymi umiejętnościami zawodników, a nie możliwościami czasowymi.
Minusy:
 
#2
Jeden przegrany mecz i pojawia się propozycja na forum xD Myślę, że po dwa mecze mogłyby być o gozinach 20:30 i 21:30. Oczywiście to tylko propozycja.
 
#3
a jak ktoś nie moze wieczór a moze rano-południe?
zmienisz na mecze wieczornie dlatego ze tobei tak pasuje?
 
#4
Nie matty, wcale nie chodzi mi o ten przegrany mecz, bo już wcześniej o tym myślałam, tylko nie miałam wtedy możliwości napisać na forum, a później zabrakło czasu i teraz znalazłam chwilę, żeby to zrobić Smile
Niejednokrotnie w ciągu roku sama miałam problem, żeby się przygotować i wiem jak inni, czasami nie mają po prostu na to szans.

KAMIL - czytaj ze zrozumieniem, wytłumaczyłam dlaczego wieczór jest lepszy - skoro komuś pasuje rano-południe, to może być wcześniej już przygotowany na wieczorną walkę. Z reguły, przyjmując standardowy dzień pracy czy szkołę ( nie licząc studiów), idzie się rano i kończy się o 16-18. Oczywiście, są też osoby, które są zajęte w innych godzinach, mówię o większości. Wystarczy poobserwować, kiedy jest więcej osób w grze, a kiedy mniej.
 
#5
Jeśli o mnie chodzi ja mam największe kłopoty z meczami o 9 lub 10, więc jestem za meczami wieczorem, chociaż obecny system nie jest zły.
 
#6
ja też jestem za meczami wieczornymi
 
#7
zamiast o 9 i 13 to o 20 i 21 byłoby dobrze
 
#8
To już bez różnicy, byle to były godziny wieczorne albo chociaż późniejsze popołudnie Smile Jak widać, zdecydowana większość popiera Smile
 
#9
Godziny wieczorne również i mi odpowiadają. Od przyszłego sezonu będą one rozgrywane o 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 ewentualnie o 18.00, 19.00, 20.00, 21.00.
 
#10
Cieszę się niezmiernie Smile
Myślę, że chyba lepiej będzie pasowała ta opcja późniejsza, ale od 16 też byłoby ok.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości