Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
81.25%
13 81.25%
NIE
18.75%
3 18.75%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga klubowa
#11
Też mi się tak wydaje, bo do 18 wszyscy zdążą wrócić do domu (łącznie ze mną Big Grin)
 
#12
No i ze mną Tongue Takk.
 
#13
a mnie mecze odpowiadaja żeby były w godzinach późno nocnych. i Tak ich nie oglądam i specjalnie sie nie przygotowuje. Tylko czasem w trenowaniu mi przeszkadzają. To moja uwaga. A może idźmy w stronę taka że klub może wybrać sobie godzinę rozgrywania meczu np w danym sezonie ustalamy ze mój klub gra o 16. Wiec jeśli jest mecz na danej skoczni danego klubu to mecz jest o 16 u innego klubu może być 21. Po co narzucać stałe godziny bo jakaś garstka ludzi chce niech sobie w klubie ustala sami. Czyli gospodarz meczu ligowego ustala raz na sezon o której mu pasuje. mecz. Wiem ze to kłopot dla administracji przy ustalaniu kalendarza. Ale warto by spróbować Wink
 
#14
hans_1986, ciekawy pomysł. Kłopot przy ustalaniu kalendarza to właściwie żaden. Żeby nie było, że klub ustala sobie takie godziny do rozegrania meczu, żeby przeciwnik był osłabiony, to można dać jakiś zakres, np. od 7 do 22. Jednak w najbliższym sezonie nie wprowadzę tego, ponieważ zostało niewiele dni, a mam jeszcze trochę pracy. No i oczywiście muszą się na to gracze zgodzić.
 
#15
Czy w lidze w piłce nożnej kluby ustalają godziny czy są ustalone z góry? Tak samo tu powinno być stałe godziny tak jak teraz, tylko wieczorem.
 
#16
dla mnie tak jak obecnie jest dobrze . Forma wyboru godzin jest dobra , wieczorne nie będą dobre , bo często o 20 sparing jest wiec nie ma sensu przesuwać ligi . Ale można dać dowolność tym którym tak bardzo ta opcje potrzebują . myślę że liga 8-19 godziny wybierane przez klub były by ok . Jak nie wybiera w danym okresie godziny to domyślnie tak jak było zostawić.
 
#17
Nic nie przeszkadza, że sparingi są zazwyczaj o 20, bo jak pokrywa się termin sparingu i ligowego meczu, to sparing jest przesuwany o 30 minut chyba
 
#18
Uważam tak jak matty. Według mnie nie ma sensu robić ustalania przez kluby. Tym bardziej zobacz hans, że z osób które zagłosowały to 77% osób jest za zamianami na godziny wieczorne.
 
#19
Wprowadzona została zmiana z godzinami rozgrywania meczy ligowych. Zamykam.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości