Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Podoba się pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
41.18%
7 41.18%
Nie
58.82%
10 58.82%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Zmiany w TnS
#1
Chcemy wprowadzić zmiany polegające na tym że co etap(jeżeli wejdzie pomysł z etapami, lub co tydzień/dwa) była by losowana ilość um jaka była by do zdobycia na skoczni, teraz każdy na vikersund skacze. Do tego chce żeby te ilości nie były znane, tylko podczas skoku pokazuje ci ile wytrenowałeś. Zwiększy to współprace w klubach jak i w reprezentacjach bo będziecie sobie pomagać: "w Zakopanym TnS słaby, mniej niż 10, a Liberec okolo 20", zaś na czacie ogólnym mogą wprowadzać w błąd lub pomagać, trzeba będzie samemu sprawdzać lub komuś zaufać

Ci co na nie, prosimy o uzasadnienie
 
#2
czyl ijka w tych 3 etapachnp
1 etap na skoczni w zakopanem cały czas około 20
2 etap cały etap na skoczniu w zakopcu 10 ?
 
#3
to był tylko przykład, różnica w zakresie była by ta sama: 10-25, 5-20 itp.
 
#4
mi chodzi o to cy przez cały etaop na jakiejs skoczni bedzie taki sam zakres przez np załużmy 20 dni?
ktoś wykryje gdzie ejst najwięcej i tam beda jeździc
 
#5
Ale jaki cel w tym będzie ktoś mieć żeby powiedzieć wszystkim gdzie jest najlepiej? Przecież jak odkryjesz że najwiecej dostajesz to zachowasz dla siebie,żeby inni wolniej um zdobywali, ewentualnie powiesz komuś z klubu/reprezentacji.

zakres będzie zmieniał sie co etap, np:
1etap - zakopane: 5-10
2etap - zakopane: 8-13
3etap - zakopane 20-25
4etap - zakopane 28-33
 
#6
Wydaje mi się, że nawet w ramach klubu/reprezentacji niekoniecznie będą się przynajmniej niektórzy chcieli dzielić informacjami, żeby mieć choć minimalnie większe szanse aby piąć się w górę. Jednak to żeby jak się nawet nie dowie od kogoś, samemu odkrywać, gdzie lepiej, nie jest złe.
 
#7
Trzeba będzie pomyśleć, zastanowić sie czy jak raz ci wytrenowało tutaj 20um to czy warto gdzie indziej sprawdzać czy tutaj reszte karnetów wytrenować Wink
 
#8
Gra będzie wymagała coraz więcej czasu przez poszukiwanie skoczni z najwyższym "bonusem" UM. Ostatnio marudziliście, że gra zabiera dużo czasu, a teraz zbliża się rok szkolny i nie każdy będzie miał godzinę na szukanie skoczni by zdobyć kilka UM więcej. Według mnie nieopłacalne nawet będzie szukać skoczni tyle czasu by zdobyć kilka UM więcej.
 
#9
to by nie wymagało aż tak dużo czasu, bo przecież wartości nie zmieniałyby się codziennie.
wg mnie warto poświęcić trochę czasu na takie poszukiwania, a lepiej skrócić czas prac, ograniczyć bezmyślne klikanie w zwykłym treningu itp.

no to juz chyba problem graczy czy są egoistami czy nie, u mnie w klubie są zaufani ludzie, więc bym się z nimi dzielił informacjami
 
#10
Ja też nie mam problemu z dzieleniem się Smile Mówię tak ogólnie, że różnie to bywa. Są tacy, że sami korzystają, ale od siebie to nic.
Mnie się ten pomysł podoba i tak jak napisał Decross nie wymagałoby to chyba tak dużo czasu, chociaż skoczni jest sporo Tongue
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości